°C

Nedeľa, 7. marec 2021. Meniny má Tomáš, zajtra Alan, Alana.

Slávna Sharon Stone ukázala 86-ročnú matku: Aha, aká cica!

Sharon Stone
Sharon Stone
Zdroj: SITA
27.03.2019 17:00

LOS ANGELES - Aká matka, taká Sharon! Obľúbená herečka Sharon Stone už roky všetkých ohuruje svojim nestarnúcim vzhľadom. Hoci nedávno oslávila 61. narodeniny, má stále šmrnc. Pýši sa skvelou figúrou a na tvári má len minimum vrások. Blondínka v týchto dňoch zverejnila na facebooku fotku svojej 86-ročnej mamy Dorothy a hneď je každému jasné, v čom tkvie jej tajomstvo.


Kvalitná pleťová kozmetika, pravidelný pohyb, správna strava a dobré gény! To je kombinácia, ktorá zaručuje len ten najlepší výsledok. Dokazuje to aj herečka Sharon Stone. Tá síce už má po 60-tke, ale sviežim vzhľadom hravo tromfne aj mnohé mladšie ženy. 

61-ročná Sharon Stone vyzerá skvele.
Sharon Stone
Zdroj: profimedia.sk

Všetko nasvedčuje tomu, že umelkyňa sa nemusí byť ani pribúdajucich rokov. Na facebooku sa aktuálne pochválila fotkou svojej mamy Dorothy. Tá očividne tiež dbá o svoj zovňajšok a rada sa parádi. Za zmienku stojí aj blúzka so zvieracou potlačou, na ktorú si určite trúfne len zopár žien po 80-ke.

„Som v úžase. Táto dáma na svoj vek vôbec nevyzerá. Krásna mama, krásna dcéra,” znejú vybrané komentáre nadšených fanúšikov. Čo na maminu slávnej herečky poviete vy?

86- ročná mama herečky Sharon Stone je ozaj cica. Obľubuje zvierace vzory a rada sa líči.
Sharon Stone
Zdroj: Facebook

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Sharon Stone 61-ročná Sharon Stone vyzerá 86- ročná mama herečky Sharon Stone s mamou Sharon Stone so svojimi Sharon Stone s jedným Sharon Stone

Nástroje k článkuFOTO: facebook, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články