°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Vyfintený Steven Tyler vyvenčil svoju šelmičku: Delí ich až 40 rokov!

Steven Tyler
Steven Tyler
Zdroj: Instagram
12.02.2019 17:00

LOS ANGELES - Mohla by mu byť dcérou! V súvislosti s nedeľným odovzdávaním hudobných cien Grammy Awards sa konali aj viaceré párty. Jednej z nich sa zučastnil i Steven Tyler (70), ktorému robila spoločnosť milenka Aimee Preston. Tá je od slávneho rockera mladšia o 40 rokov. Aha, ako sa pusinkovali!


Nielen fanúšikom kapely Aerosmith je známe, že sa Steven Tyler rád parádi. Vzhľadom nesklamal, ani keď sa ukázal na víkendovej párty. 70-ročný rocker si obliekol vzorované nohavice, na krku mu nechýbalo kopec ozdôb a vo vlasoch mal farebné príčesky.

Hviezdnemu umelcovi robila spoločnosť jeho mladá 30-ročná milenka Aimee Preston. Tá stavila na voľné šaty s potlačou, ktorá z nej spravila hotovú šelmičku. 

Preston a Tyler potvrdili svoj vzťah vo februári 2016. Mladá blondínka spevákovi najskôr robila asistentku, neskôr spolu začali randiť. Čo poviete, pristane im to spolu? 

Steven Tyler
Zdroj: profimedia.sk

Steven Tyler sa so svojou mladou šelmickou takto pusinkoval.
Steven Tyler
Zdroj: profimedia.sk

Tvoria podľa vás Steven Tyler a Aimee Preston pekný pár?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 495Galéria

Steven Tyler Steven Tyler Steven Tyler sa so Steven Tyler a Aimee Steven Tyler a Aimee Steven Tyler a Aimee Steven Tyler a Aimee Aimee Preston sa na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články