Promi tehuľka v bikinách neušla paparazzom: Na webe je celkom nahá! | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Promi tehuľka v bikinách neušla paparazzom: Na webe je celkom nahá!

Tina Kunakey
Tina Kunakey
Zdroj: profimedia.sk
20.01.2019 11:00

RIO DE JANEIRO - Zaoblila sa! Modelka Tina Kunakey (21) nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko. Jeho otcom je herec Vincent Cassel (52), ktorý je mnohým známy aj ako exmanžel krásnej Monicy Belluccy (52). Dvojica si pred príchodom rodičovských povinností užíva oddych. A ako býva zvykom, spoločnosť im pri tom robili aj paparazzi.


Vincent Cassel má za sebou 13 rokov manželstva s talianskou divou Monicou Bellucci, ktorá mu porodila dve dcéry. V roku 2013 ich súd rozviedol. Len nedávno však francúzsky herec opät vliezol do chomúta. 

Jeho manželkou sa stala výrazne mladšia modelka Tina Kunakey. Tá od svadby pár kíl pribrala. Dokazujú to aj aktuálne paparazzi zábery, na ktorých sa tmavovláska pýši oblejšími vnadami a guľatým bruškom. Pod srdcom totiž nosí dieťatko. 

Tina by mala dieťatko priviesť na svet niekedy v apríli. Spolu s Vincentom a jeho dcérami sa momentálne nachádzajú v Brazílii, kde si užívajú oddych. Modelke to s bruškom ozaj pristane. Na instagrame sa dokonca nedávno pochválila fotkou, na ktorej pózuje celkom nahá.  

Tehotná Tina Kunakey vyzerá v bikinách skvele.
Tina Kunakey
Zdroj: profimedia.sk

Tina Kunakey sa na instagrame pochválila aj momentkou, na ktorej pózuje nahá.
Tina Kunakey
Zdroj: Instagram

Tina Kunakey so svojim známym manželom Vincentom.
Tina Kunakey
Zdroj: Instagram

Je vám tento pár sympatický?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 759Galéria

Tina Kunakey Tehotná Tina Kunakey vyzerá Tina Kunakey sa na Tina Kunakey so svojim Tina Kunakey Tina Kunakey Tina Kunakey

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články