°C

Sobota, 19. september 2020. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Porotca z Talentu si vyrobil MEGAtrapas: Z týchto FOTO ho porazí!

Simon Cowell
Simon Cowell
Zdroj: profimedia.sk
21.11.2018 17:00

LOS ANGELES - Nadšený určite nebude! Obávaný porotcovský kat Simon Cowell (59) je tiež len človekom z mäsa a kostí. Ani jeho neobchádzajú trapasy, čo potvrdzujú najnovšie zábery od bulvárnych fotografov. Tým sa známu televíznu hviezdu podarilo zvečniť v pomerne chúlostivej situácii.


Pozor, vyletí vtáčik! Simon Cowell a jeho sympatická partnerka Lauren Silverman sa v utorok večer zúčastnili podujatia zameraného na podporu detskej charity s názvom Together For Short Lives. Prominentný pár mal skvelú náladu, ktorá ich neopúšťala ani cestou domov. 

Na ich tvári nechýbal úsmev. A do smiechu bolo aj bulvárnym fotografom, ktorí ich zvečnili. Porotcovský kat si totiž zrejme po návšteve toalety nezapol zips na nohaviciach a poriadne zahanbujúci trapas bol na svete.

Simon určite nebol nadšený, keď si dnes na internete čítal najnovšie správy. Fotky jeho otvoreného poklopca sú hádam vo všetkých médiách. Chudáčik!

Simon Cowell pózoval fotografom s otvoreným poklopcom.
Simon Cowell
Zdroj: profimedia.sk

Lauren Silverman s predviedla v róbe s rázporkom, čo-to fotografom nechtiac ukázal aj Simon Cowell.
Simon Cowell
Zdroj: profimedia.sk

Stal sa vám niekedy podobný trapas?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 490Galéria

Simon Cowell Simon Cowell pózoval fotografom Lauren Silverman s predviedla Simon Cowell a Lauren Simon Cowell a Lauren Simon Cowell má doma Simon Cowell Simon Cowell

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články