°C

Štvrtok, 24. september 2020. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Mrazivá FOTO prominentného páru: Z luxusnej vily zostalo len TOTO!

Miley Cyrus a Liam Hemsworth momentálne nemajú dôvod na úsmev.
Miley Cyrus a Liam Hemsworth momentálne nemajú dôvod na úsmev.
Zdroj: SITA
14.11.2018 17:00

KALIFORNIA - Ako z katastrofického filmu! Žiaľ, zábery toho, čo mohutné požiare napáchali v Kalifornii, sú krutou realitou. Škody sú obrovské. Podľa medializovaných informácií vyhaslo v plameňoch už 50 životov, mnohé rodiny prišli o svoje príbytky. Popolom ľahla aj luxusná vila, v ktorej spolu žili speváčka Miley Cyrus (25) a herec Liam Hemsworth (28). Tí zverejnili na internete fotky spáleniska, ktoré vháňajú slzy do očí


Na topkách sme vás už informovali, že v dôsledku požiarov prišiel o svoj dom herec Gerard Butler. Ničívý oheň zasiahol podobným spôsobom a speváka Robina Thicke, herečku Kim Basinger, speváka Neila Younga, televíznu hviezdičku Camille Grammer, či Miley Cyrus a Liama Hemswortha. 

Kedysi škandalózna speváčka zverejnila na instagrame fotku ich hniezdočka pred požiarom a po ňom. Oheň zničili takmer všetko. Jediné, čo jeho ničivej sile odolalo, bola dekorácia písmen LOVE, v preklade láska. 

Fotku zverejnil aj Liam. „Uplynulé dni boli srdcervúce. Toto jediné zostalo z môjho domu. Láska,” pripísal k fotke sympatický herec. Zároveň povzbudil ľudi, ktorí sa tiež ocitli v podobnej situácii, poďakoval hasičom a vyzval fanúšikov, aby prispeli na nádaciu, ktorá zbiera finančné prostriedky pre obete. 

Prominentný pár daroval 500 tisíc amerických dolárov, t.j. zhruba 444 tisíc eur. „Miley a Liam síce stratili soj domov, ale sú veľmi vďační za to, že sú v bezpečí. Rovnako tak aj ich domáci miláčikovia,” uviedol hovorca speváčky. 

Dom Miley Cyrus a Chrisa Hemswortha pred požiarom a po ňom.
Miley Cyrus
Zdroj: Instagram

Liam Hemsworth vyjadril podporu všetkým obetiam ničivých požiarov.
Liam Hemsworth
Zdroj: Instagram

Aj spevák Robin Thicke prišiel o svoj príbytok.
Robin Thicke
Zdroj: Instagram


Galéria

Miley Cyrus a Liam Dom Miley Cyrus a Liam Hemsworth vyjadril podporu Aj spevák Robin Thicke Robin Thicke zverejnil na Dom Gerard Butlera pred Dom Gerarda Butlera po

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, MLS.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články