Pikantné odhalenie o kapele The Beatles: Masturbovali sme spolu! | Topky.sk

Utorok, 19. február 2019. Meniny má Vlasta, zajtra Lívia.

Pikantné odhalenie o kapele The Beatles: Masturbovali sme spolu!

The Beatles
The Beatles
Zdroj: SITA
12.09.2018 22:00

LONDÝN - Boli to poriadne divoké časy! Najnovšie vydanie magazínu GQ šokuje mnohých fanúšikov legendárnej kapely The Beatles. Paul McCartney (76) totiž v rozhovore prezradil to, čo možno malo radšej navždy ostať tajomstvom...


Slávny Paul McCartney posyktol magazínu GQ rozhovor, v ktorom sa vyjadril k viacerým témam. Azda najviac sa v médiách hovorí o zážitku, ktorý má z čias, keď sa kapela The Beatles snažila preraziť.

Jej členovia so skupinou priateľov boli na návšteve u Johna Lennona, keď sa ocitili v pomerne bizarnej situácii. „Sedeli sme v kreslách, svetlá boli zhasnuté a zrazu niekto začal masturbovať. Tak sme sa my ostatní pridali,” šokoval svojim vyjadrením McCartney. Tiež dodal, že pri tom vykrikovali mená rôznych krásnych žien. „Bola to dobrá zábava. Nikomu sme neublížili,” dodal.

Redaktor sa tiež zaujímal, či je pravda, že sa zúčastňovali sexuálnych orgii. Paul magazínu prezradil aj to, že má za sebou skúsenosť s dvoma prostitútkami, keď boli v Las Vegas. „Bola to úźasná skúsenosť. Ale žiadnych orgií som sa nezúčastnil,” poznamenal McCartney. 

Paul McCartney poskytol magazínu GQ rozhovor, ktorým mnohých prekvapil.
Paul McCartney
Zdroj: GQ

Paul McCartney šokoval pikantným odhalením.
Paul McCartney
Zdroj: GQ


Galéria

The Beatles Paul McCartney poskytol magazínu Paul McCartney šokoval pikantným Paul McCartney Paul McCartney Paul McCartney

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, GQ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články