Narodeniny najsexi hviezdy: Za gratulácie ďakovala holými prsiami! | Topky.sk

Nedeľa, 17. február 2019. Meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.

Narodeniny najsexi hviezdy: Za gratulácie ďakovala holými prsiami!

Kate Upton
Kate Upton
Zdroj: instagram/ Maxim
12.06.2018 22:00

LOS ANGELES - Oni potešili ju, ona ich! Časopis Maxim každý rok volí najsexi ženu sveta. Tentokrát sa ňou stala modelka Kate Upton, ktorá v uplynulych dňoch oslávila 26. narodeniny. Fanúšikovia ju pri tej príležitosti zahrnuli gratuláciami. Ona sa im odmenila ozaj netradične. Aha!


Kate Upton už neraz dokázala, že má sexepílu na rozdávanie. Dôkazom sú aj najnovšie fotografie, ktoré zdobia aktuálne vydanie magazínu Maxim. Ten zvolil krásnu modelku za najpríťažlivejšiu ženu sveta a asi len málokto by si dovolil protirečiť. 

Krásna blondínka oslavuje nielen tento úspech, ale aj narodeniny. 26-ročná kráska sa prostredníctvom instagramu pochválila, že si svoj veľký deň užila. Pre priaznivcov si dokonca pripravila darček v podobe šteklivých záberov, na ktorých pózuje hore bez.  

„Obliekla som si narodeninový outfit, aby so vám poďakovala za vaše gratulácie,” pripísala k odkazu Kate. Chlapi ju síce môžu obdivovať, avšak majú smolu. Kráska sa minulý rok vydala za bejzbalového hráča Justina Verlandera. 

Kate Upton ďakovala za gratulácie s holými prsiami.
Kate Upton
Zdroj: Instagram

Je podľa vás Kate Upton sexi?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 363Galéria

Kate Upton Kate Upton ďakovala za Kate Upton bola zvolená Kate Upton má sexepílu Kate Upton oslávila 26. Kate Upton Kate Upton Kate Upton a Justin

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, Maxim, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články