Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Americká kráska vliezla do chomúta: Jej vyvoleným je šikovný športovec

Kate Upton
Kate Upton
Zdroj: SITA/AP
05.11.2017 18:00

LOS ANGELES - Americká modelka a príležitostná herečka Kate Upton sa vydala. Jej manželom sa stal 34-ročný bejzbalista Justin Verlander. Sobáš sa konal v sobotu v Taliansku. Americkému týždenníku People potvrdil informáciu nemenovaný zdroj.


Magazín zverejnil aj fotografie zo svadby. Športovec požiadal o ruku 25-ročnú rodáčku z mesta St. Joseph v Michigane v roku 2016. Dvojica spolu začala randiť dva roky pred tým.

Katherine Elizabeth Upton sa preslávila najmä vďaka tomu, že dva razy po sebe, v roku 2012 a 2013, zdobila obálku špeciálneho plavkového čísla magazínu Sports Illustrated. Práve tento magazín ju v roku 2011 vyhlásil za Nováčika roka a o rok neskôr jej venoval titulnú stranu exkluzívneho čísla, čím jej pomohol naštartovať úspešnú kariéru, počas ktorej nechýbala v množstve rebríčkov najpríťažlivejších žien.

Na titulku Sports Illustrated sa znovu vrátila v roku 2017. Ukázala sa aj na obálkach ďalších prestížnych magazínov, napríklad na titulke Vanity Fair k jeho 100. výročiu. Ako herečka sa predstavila vo filmoch Majstrovský plán (2011), Traja hlupáci (2012) či Jedna za všetky (2014).


Galéria

Kate Upton Kate Upton a Justin Kate Upton a Justin Kate Upton Kate Upton

Nástroje k článkuZDROJ: TASR
FOTO: SITA/AP

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články