Nedeľa, 1. august 2021. Meniny má Božidara, zajtra Gustáv.

Svadba speváčky s „veľkým zadkom“ je na spadnutie: Pochválila sa zásnubákom... Pozrite na ten ŠUTER!

Meghan Trainor
Meghan Trainor
Zdroj: Profimedia
04.06.2018 17:00

LOS ANGELES - Speváčka Meghan Trainor (24) sa do povedomia širokej verejnosti dostala vďaka obľúbenému hitu All About That Bass, kde spievala o svojom veľkom zadku. Ten už nejaký čas patrí výlučne mladému hercovi Darylovi Sabarovi (25), s ktorým už čoskoro chystá svadbu. Plavovláska sa v týchto dňoch objavila v spoločnosti a pochválila sa zásnubným prsteňom. Pozrite, aký kameň nosí na prste!


Speváčka Meghan Trainor sa pred rokmi preslávila pesničkou, ktorú si obľúbili milióny žien po celom svete. Spieva v nej totiž o svojom veľkom zadku, ktorý má rada, a o tom, že sa netreba trápiť kvôli kilám navyše. Plavovláska však úspechy nežne len v profesijnom živote, ale darí sa jej aj v láske. 

Koncom roka 2017, presne v deň jej narodenín, ju totiž priateľ požiadal o ruku. Šťastnou novinou sa speváčka vtedy pochválila na sociálnej sieti Instagram, kde zavesila aj video z radostného momentu. Jej vyvoleným sa už čoskoro stane 25-ročný herec Daryl Sabara, ktorý je známy napríklad z filmovej série Spy Kids. 

No a plavovláska sa dôkazom priateľovej lásky pochválila aj v týchto dňoch v spoločnosti. Zúčastnila sa totiž akcie Wango Tango, kde sa hrdo pýšila zásnubným prsteňom. Na ruke sa jej ligotal šperk posiaty viacerými malými kamienkami a jedným poriadnym šutrom. Pozrite, ten je ale krásny!

Meghan Trainor sa pochválila zásnubným prsteňom.
Svadba speváčky s „veľkým
Zdroj: Profimedia

FOTO prsteňa nájdete v našej GALÉRII»

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Meghan Trainor Meghan Trainor sa pochválila Meghan Trainor sa pýši Meghan Trainor Meghan Trainor a Daryl

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Profimedia, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články