°C

Utorok, 4. august 2020. Meniny má Dominik, Dominika, zajtra Hortenzia.

Debut vojvodkyne Meghan: Nenápadné dotyky a chichot!

Vojvodkyňa Meghan
Vojvodkyňa Meghan
Zdroj: SITA
22.05.2018 22:00

LONDÝN - Žiari! Britský princ Harry (33) a bývalá herečka Meghan Markle (36) prežívajú mimoriadne šťastné chvíle. V sobotu spečatili svoju lásku svadbou a stali sa z nich vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu. V utorok sa ukázali v spoločnosti prvýkrát ako manželia a tmavovláska rozdávala šťastné úsmevy na všetky strany.


Svadobná cesta princa Harryho a jeho lásky Meghan sa nateraz odkladá. Mladomanželia sa však už naplno zhostili svojich povinností. V utorok sa v záhradách Buckinghamského paláca konalo podujatie, v rámci ktorého bol hlavnou hviezdou princ Charles. Ten totiž čoskoro oslávi 70. narodeniny. 

Pohľady prítomných však smerovali nielen k nemu. Značnú pozornosť pútali aj Harry a jeho krásna manželka Meghan. Tá aj teraz pri výrobe outfitu stavila na jednoduchosť, eleganciu a vyzerala skvele.

Počas záhradnej párty mal princ Harry príhovor. Na pódiu okrem neho stáli aj Charles s manželkou Camillou a ich nevesta Meghan. Keď čerstvému ženáčovi okolo ucha poletovala včela, ani jeden z nich sa neubránil smiechu.

Debut vojvodkyne Meghan: Nenápadné
Zdroj: SITA
 

Herečka celkovo pôsobila uvoľnene a šťastne. A keďže členovia kráľovskej rodiny si na verejnosti nemôžu veľmi prejavovať náklonosť, či nežnosti, tak sa ho občas aspoň nenápadne dotkla.

Debut vojvodkyne Meghan: Nenápadné
Zdroj: SITA

Ďalšie FOTO zo záhradnej párty nájdete v GALÉRII>>

Páči sa vám outfit, v ktorom sa Meghan predviedla?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1837Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články