Je to hrdina! Justin Bieber bránil napadnutú ženu | Topky.sk

Nedeľa, 22. júl 2018. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Je to hrdina! Justin Bieber bránil napadnutú ženu

Justin Bieber
Justin Bieber, Zdroj: SITA/AP/Altaf Qadri
16.04.2018 15:30

INDIO - Kanadský spevák Justin Bieber udrel do tváre a sotil o stenu muža, ktorý na párty v rámci festivalu Coachella chytil pod krk ženu a nechcel ju pustiť.


Podľa nemenovaných zdrojov portálu TMZ, prišiel 24-ročný interpret na párty v sobotu s niekoľkými priateľmi. Medzi hosťami bol pritom napríklad aj herec Patrick Schwarzenegger. Spomínaný útočník bol zrejme pod vplyvom drog a napadnutá žena údajne bola jeho bývalá priateľka. Muža následne vyhodili, no neskôr prenasledoval SUV v presvedčení, že sa v ňom nachádzal Bieber. Do auta začal narážať, pričom kričal meno speváka. Muža potom zatkli.

Justin Drew Bieber, ktorý je okrem hudby známy aj početnými problémami so zákonmi, vydal v roku 2009 EP nahrávku My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a Purpose (2015). Na konte má tiež kompilácie My Worlds: The Collection (2010) a Journals (2013). Počas kariéry stihol získať napríklad jednu cenu Grammy, dve BRIT Awards, 15 American Music Awards, 14 Billboard Music Awards, či 23 Teen Choice Awards.


Galéria

Justin Bieber Justin Bieber Justin Bieber Justin Bieber

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA/AP/Altaf Qadri

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články