Dvojnásobný trapas známej Češky: Spotená a bez podprsenky! | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Dvojnásobný trapas známej Češky: Spotená a bez podprsenky!

Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová , Zdroj: profimedia.sk
15.04.2018 20:00

PRAHA - Blesky fotoaparátov sú zradné a nemilosrdné! Česká herečka Berenika Kohoutová (27) sa počas uplynulého týždňa zúčastnila akcie v istom nákupnom centre, na ktorej boli aj novinári a fotografi. Tým sympatická brunetka ochotne pózovala s úsmevom na tvári. Výsledok ju ale zrejme nepoteší. Keďže nechala podprsenku doma, na záberoch jej vidno prsia. Nie príliš vkusne však pôsobia aj spotené fľaky na jej tričku.


Čo sa týka poprsia, príroda bola k českej herečke Berenike Kohoutovej ozaj štedrá. Umelkyňa je na svoje prednosti celkom pyšná a nemá problém ich bez ostychu ukázať v plnej paráde. „Aj toto je súčasťou môjho povolania. Som s tým zmierená,” vyjadrila sa v minulosti pre blesk.cz. 

Avšak Berenika predvádza svoje vnady nielen pred kamerami. Tento týždeň ich (ne)chtiac ukázala bulvárnym fotografom, s ktorými sa stretla na akcii v nákupnom centre. Pikantný detial v podobe presvitajúcich pŕs však zatienili "koláče" potu pod pazuchami a jej prsiami. Zrejme každá žena nám dá za pravdu, že na tieto fotky sa Berenika nebude pozerať s nadšením. 

FOTO dvojnásoného trapasu Bereniky Kohoutovej nájdete v GALÉRII>>   


Galéria

Berenika Kohoutová Berenika Kohoutová bez podprsenky Berenika Kohoutová sa nevyhla Berenika Kohoutová bežne chodieva Berenika Kohoutová sa holými

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, ČT

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články