°C

Štvrtok, 24. september 2020. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

67-ročná Doktorka Quinnová pózovala pre Playboy: FOTO tejto babičky sú brutálne!

Jane Seymour ako krásna Doktorka Quinnová
Jane Seymour ako krásna Doktorka Quinnová
Zdroj: CBS Television
22.02.2018 22:00

LOS ANGELES - Padne vám sánka! Herečku Jane Seymour (67) netreba nikomu predstavovať. V 90. rokoch stvárnila ústrednú postavu v úspešnom seriáli Doktorka Quinnová a pred kamerami je stále aktívna. Najnovšie šokovala fanúšikov tým, že pózovala pre magazín Playboy. A výsledok tejto spolupráce stojí ozaj za to!


Tá žena snáď nestarne! Herečka Jane Seymour oslávila 15. februára už 67. narodeniny. Pri pohľade na ňu to však znie neuveriteľne. Udržiavaná figúra, minumum vrások a šarm, ktorý s pribúdajúcimi rokmi vôbec nestráca. Nečudo, že ju tvorcovia magazínu Playboy oslovil, aby ozdobila stránky najnovšieho vydania. 

Predstaviteľka Doktorky Quinnovej sa netají tým, že sa teraz, na staré kolená, cíti byť viac sexi ako v minulosti. A hoci Playboy je známy nahotinkami, Jane dokazuje, že žena môže byť zvodná, i keď zo svojho tela vlastne nič neukáže. Pred objektívom totiž pózvala v negližé.

Mnohé ženy sa pribúdajúcich rokov a staroby desia. To však nie je prípad tejto krásnej herečky. Ako Jane vysvetľuje nie je na ňu tlak, aby bola sexi. Vďaka tomu môže byť konečne sama sebou a cítiť sa dobre vo svojej koži.  

FOTO nestarnúcej Jane Seymour, ktoré ozdobili magazín Playboy, nájdete v GALÉRII>>

Janey Seymour vyzerá na fotách z Playboya brutálne sexi.
Jane Seymour
Zdroj: instgram/ Playboy

Je podľa vás Jane Seymour sexi?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 1943Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Playboy, instagram, CBS Television

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články