Provokácia na taliansky spôsob: Mamma Mia, táto mladá speváčka sa nehanbí! | Topky.sk

Pondelok, 20. august 2018. Meniny má Anabela, zajtra Jana.

Provokácia na taliansky spôsob: Mamma Mia, táto mladá speváčka sa nehanbí!

Roshelle
Roshelle
Zdroj: profimedia.sk
12.02.2018 22:00

LONDÝN - Rozhodne zaujala! Pred pár dňami sa v Londýne konala slávnostná premiéra filmu Black Panther. Zúčastnila sa jej aj, v našich končinách nie príliš známa, talianska speváčka Roshelle (22). Tá sa výberom outfitu postarala o to, že sa o nej hovorí aj za hranicami rodnej krajiny.


Hanblivosť išla bokom. Aj podprsenka! Provokatívne outfity už dnes nie sú žiadnou raritou. Nielen celebritné dámy sa v spoločnosti ukazujú v dych vyrážajúcich kúskoch, ktoré toho z ich tela dosť odhaľujú. Takáto dráždivá kreácia nechýbala ani na londýnskej premiére filmu Black Panther. 

Pričinila sa o to talianska speváčka vystupujúca pod umeleckým menom Roshelle. Na sebe mala obtiahnutý overal čiernej farby, ktorý bol ušitý z priesitnej látky. Chýbajúca podprsenka sa postarala o to, že prsia mladej umelkyne nezostali bez povšimnutia. Intímne partie si skryla pod úsporné nohavičky telovej farby.   

FOTO speváčky Roshelle v dráždivom outfite nájdete v GALÉRII>>

Páči sa vám outfit, v ktorom sa speváčka Roshelle predviedla?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 244Galéria

Roshelle Roshelle bola vďaka tomuto Speváčka Roshelle očividne rada Odvážny overal rozhodne nie Roshelle má na sociálnych Speváčka Roshelle vie ako

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články