Hviezdy Pomády po 40 rokoch: Ona stále očarujúca, on úplne iný! | Topky.sk

Štvrtok, 24. október 2019. Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.

Hviezdy Pomády po 40 rokoch: Ona stále očarujúca, on úplne iný!

Olivia Newton-John a John Travolta vo filme Pomáda.
Olivia Newton-John a John Travolta vo filme Pomáda.
Zdroj: Paramount Pictures
29.01.2018 22:00

LOS ANGELES - Opäť spolu! Filmový muzikál Pomáda mal svoju premiéru zhruba pred 39 rokmi. Jeho neodmysliteľnou súčasťou sú John Travolta (63) a Olivia Newton-John (69), ktorí stvárnili ústredné postavy. Bok po boku sa v spoločnosti ukázali počas uplynulého víkendu. A hoci pribúdajúce roky sa na ich zovňajšku podpísali, pohľad na jeden z najznámejších párov filmového plátna je stále príjemný.


Príbeh dobrého dievčaťa Sandy a zlého chlapca Dannyho, ktorí sa po letnom romániku stretávajú na rovnakej škole, je dobre známy nielen romantickým dušiam. Muzikál Pomáda je totiž aj rokmi veľmi obľúbený a poznajú ho viaceré generácie.

Keď sa daný počin spomenie, hádam každý si vybaví Johna Travoltu a Oliviu Newton-John. Tí sa pred pár dňami stretli na podujatí G´Day USA a pohľad na nich potešil nielen prítomných fotografov. 

Blondínka síce v priebehu života podstúpila viacero plastických operácií a musela tiež bojovať s rakovinou, no na šarme a kráse jej nič neubralo. Z fešáka Travoltu je pánko s rednúcimi vlasmi, ktorý najnovšie prekvapil bradou na tvári. 

Aktuálnu FOTO hviezd muzikálu Pomáda nájdete v GALÉRII>> 

Patríte medzi fanúšikov muzikálu Pomáda?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 1021Galéria

Olivia Newton-John a John Olivia Newton-John a John Olivia Newton-John je aj John Travolta má aktuálne Olivia Newton-John ako krásna John Travolta

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, Paramount Pictures, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články