Takto to robia sexi modelky: Fanúšikom otrčili spálené prdelky! | Topky.sk

Pondelok, 16. júl 2018. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Takto to robia sexi modelky: Fanúšikom otrčili spálené prdelky!

Sexi modelky si takto spálili riťky.
Sexi modelky si takto spálili riťky., Zdroj: Instagram
11.01.2018 22:00

BRAZÍLIA - Sociálne siete dnes hýbu svetom. Toho sú si vedomé aj mnohé hviezdy, ktoré si takýmto spôsobom získavajú stále nových fanúšikov. Tých netreba nikdy nudiť a príspevky by mali byť nejakým spôsobom zaujímavé. Modelky Doutzen Kroes (32) a Candice Swanepoel (29) veľmi dobre vedia, ako na to. Napríklad aj tak, že im z dovolenky pošlú pozdrav v podobe sexi fotky.


Modelky Victoria´s Secret - Doutzen Kroes a Candice Swanepoel sú dobrými kamarátkami. Nečudo, že sa spoločne vybrali na dovolenku do Brazílie, kde si oddych na pláži užívajú plnými dúškami. 

Chvíle strávené na slniečku sa podpísali už aj na ich pokožke. Obe krásky sa na instagrame pochválili fotkou, na ktorej fanúšikom ukázali, ako veľmi sa zmenil odtieň ich pleti.  

Fotka spálených zadočkov však nie je jediná, čo vyvolala medzi priaznivcami oboch modeliek nadšenie. Doutzen zverejnila ešte viacero záberov svojho dokonalého tela v úsporných bikinách, Candice hrdo pózuje s rastúcim bruškom, v ktorom rastie jej druhé dieťatko. 

Doutzen Kroes vyzerá v bikinách luxusne.
Doutzen Kroes, Candice Swanepoel
Zdroj: Instagram

Candice Swanepoel sa pýši už takýmto guľatým bruškom.
Doutzen Kroes, Candice Swanepoel
Zdroj: Instagram

Chceli by ste niekedy navštíviť Brazíliu?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 449Galéria

Sexi modelky si takto Doutzen Kroes vyzerá v Candice Swanepoel sa pýši Candice Swanepoel s prvorodeným Candice Swanepoel nosí pod Doutzen Kroes a Candice Doutzen Kroes má takúto

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články