Herečka predviedla paparazzom sexi divadielko: Šťavnatá riťka, vykúkajúce prsia! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Herečka predviedla paparazzom sexi divadielko: Šťavnatá riťka, vykúkajúce prsia!

Blanca Blanco
Blanca Blanco
Zdroj: profimedia.sk
25.12.2017 00:00

MALIBU - Bolo sa na čo pozerať! Blanca Blanco (36) síce ako herečka veľa vody nenamútila, no rozhodne vie, ako zaujať bulvárnych fotografov. Už viackrát to potvrdila na červenom koberci, kde (ne)chtiac ukázala, čo nemala. Svoje krivky nadšene pretŕčala aj pred pár dňami, keď na pláži zbadala paparazzov. Pozrite, ako sa vykrúcala zo všetkých strán!


Kto povedal, že jednodielne plavky nemôžu byť sexi? Herečka Blanca Blanco je dôkazom, že aj takýto kúsok kúpacieho odevu dokáže zvýrazniť ženský sexepíl. Nedávno si takto (ne)oblečená užívala chvíle sladkého nič nerobenia na pláži v Malibu. Tam predviedla paparazzom poriadne zaujímavé divadlo.  

Brunetka si bola vedomá, že má zvedavú spoločnosť. A tak sa sebavedomo pretŕčala spredu i zozadu. Pridala aj zmyslné pózy, pri ktorých jej išli každú chvíľu vypadnúť prsia. Keďže plavky odhaľovali aj herečkin zadok, bulvárni fotografi si ozaj prišli na svoje.  

S výsledkom bola spokojná aj samotná Blanca. Keď sa o nej v médiách písalo, pochválila sa s tým na sociálnych sieťach. Fanúšikovia nelenili a pridali pochvalné komentáre. Nuž, čo viac si môže nie príliš známa herečka priať...

FOTO Blancy Blanco v sexi plavkách nájdete v GALÉRII>>

Má podľa vás Blanca Blanco dobrú postavu?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 845Galéria

Blanca Blanco Blanca Blanco dokázala, že Blanca Blanco predviedla paparazzom Blanca Blanco obľubuje provoktívne Blanca Blanco Blanca Blanco

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články