Herečka ukázala paparazzom holé prsia: Náhoda? Určite nie! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Herečka ukázala paparazzom holé prsia: Náhoda? Určite nie!

Blanca Blanco
Blanca Blanco
Zdroj: profimedia.sk
13.08.2018 22:00

MALIBU - Chcené odhalenie! Krásky túžiace po piatich minútach slávy veľmi dobre vedia, ako zaujať. Ak sa o nich nehovorí kvôli talentu, pomôžu si kontroverzným alebo provokatívnym outfitom, či si omylom vyrobia nejaký pikantný trapas. Svoje o týchto "praktikách" vie herečka Blanca Blanco (37), ktorá sa zase pretŕčala. Pozrite!


Blanca Blanco sa síce ako herečka príliš nezviditeľnila, avšak pozornosť si zaručila iným spôsobom. Keď na odovzdávanie Zlatých glóbusov prišli celebritné dámy oblečené v tmavých róbach, aby podporili boj proti sexuálnemu obťažovaniu, ona sa pretŕčala v dráždivých červených šatách. 

Býva zvykom, že ak sa na červenom koberci Blanca objaví, tak sa jej chúďatku prihodí nejaký trapas. A jej "neposlušné" bradavky robia neplechu vždy, keď zacítia na blízku paparazzov. Inak tomu nebolo ani v uplynulých dňoch, keď táto heeeerečka šantila na pláži. Plavky sa jej totiž posunuli tak, že jej takmer vyskočili celé prsia. A čo čert nechcel, bulvány fotograf bol nablízku. Aká náhodička, že?

Blanca Blanco opäť ukázala paparazzom svoje prsia.
Blanca Blanco
Zdroj: profimedia.sk

Je vám Blanca Blanco sympatická?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 626Galéria

Blanca Blanco Blanca Blanco opäť ukázala Blanca Blanco sa rada Blanca Blanco Blanca Blanco Blanca Blanco Blanca Blanco Blanca Blanco

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram BB, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články