Sobota, 29. január 2022. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Americký spevák má dieťa so sexi modelkou: Toto o rodičovstve netušil

John Legend a Chrissy TeigenGaléria fotiek (4)
John Legend a Chrissy Teigen
Zdroj: SITA

LOS ANGELES - Americký spevák John Legend sa každý deň učí, ako byť dobrým rodičom. Tridsaťosemročný muzikant a jeho manželka, modelka Chrissy Teigen, majú ročnú dcéru Lunu. Nedávno prezradili, že čakajú ďalšieho potomka.


„Učíte sa každý deň. Súčasťou toho je aj naučiť sa, ako sa máme spoločne správať ako rodičia, pretože aj napriek tomu, že som s Chrissy už dlho, do minulého roka sme neboli rodičmi. Myslím si, že sa začnete učiť, ako byť rodičmi a akú zodpovednosť si vezmete na seba a o akú sa podelíte," povedal spevák, ktorý sa s modelkou zasnúbil v decembri 2011 po štvorročnom vzťahu. Manželmi sú od septembra 2013.

John Legend, vlastným menom John Roger Stephens, mal na konte dve demá, keď v roku 2001 stretol rappera Kanyeho Westa, ktorý mu pomohol presadiť sa v hudobnom priemysle. Ešte pred vydaním debutového albumu Get Lifted (2004) na seba upozornil spoluprácami s viacerými interpretmi ako Jay Z, Alicia Keys či Lauryn Hill. Po spomínanom debute nasledovali sólovky Once Again (2006), Evolver (2008), Love In The Future (2013) a Darkness And Light (2016). Okrem toho vydal tiež štyri koncertné nahrávky, spoločný album s The Roots s názvom Wake Up! (2010) a podieľal sa aj na nahrávke Cruel Summer (2012) labelu G.O.O.D Music. Na konte má desať cien Grammy a získal tiež Oscara a Zlatý glóbus za pieseň Glory, ktorú nahral s rapperom Commonom na soundtrack snímky Selma (2014). Okrem hudby sa venuje aj herectvu, predstavil sa napríklad vo filme La La Land (2016).

Americký spevák má dieťa so sexi modelkou: Toto o rodičovstve netušil

Viac o téme:
ZDROJ: SITA/FOTO: SITA/AP Photo Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články