Fergie klesla na úplné dno: Boj s psychózou, halucináciami i demenciou | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Fergie klesla na úplné dno: Boj s psychózou, halucináciami i demenciou

Fergie
Fergie, Zdroj: SITA/AP
07.12.2017 22:00

LOS ANGELES - Fergie preslávilo viacero hitov či už v sólo kariére alebo s kapelou Black Eyed Peas. Jej začiatky však boli o dosť horšie. Bojovala s drogami aj halucináciami.


42-ročná hviezda sa s americkými novinármi podelila o zážitky z neľahkého obdobia jej života. Pre iNews porozprávala o časoch ešte pred kapelou Black Eyed Peas. Vtedy v dôsledku závislosti na metamfetamíne trpela príznakmi psychózy a demencie i halucináciami.

“Keď som bola na úplnom dne, trpela som chemicky vyvolanou psychózou a demenciou,” vysvetlila úspešná speváčka v rozhovore pre iNews. “Halucinovala som každý deň. Trvalo to rok odvtedy, ako som stopla drogy, aby sa to v mozgu dalo všetko do poriadku a prestala som vídať veci.”

Fergie bola dokonca presvedčená, že po nej idú špeciálne tímy FBI, CIA a SWAT, čo viedlo k trápnemu incidentu v kostole. “Pokúsili sa ma odtiaľ vyhodiť, pretože som sa bláznivo pohybovala po uličkách. Myslela som si, že sa v kostole nachádza infračervená kamera a snaží sa skontrolovať moje telo.”

Našťastie sa speváčka z toho úspešne dostala a dnes je jej najdôležitejšou úlohou starostlivosť o štvorročného syna Axla, pri čom sa strieda s bývalým manželom Joshom Duhamelom, a propagácia nového albumu Double Duchess.


Galéria

Fergie Fergie Fergie Fergie Fergie

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články