Exmanžel speváčky Fergie zbalil túto NÁDHERU: Takto vyzerá na paparazzi FOTO! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Exmanžel speváčky Fergie zbalil túto NÁDHERU: Takto vyzerá na paparazzi FOTO!

Josh Duhamel
Josh Duhamel
Zdroj: SITA
20.11.2019 20:00

TORONTO - Krásna za každých okolností! Josh Duhamel (47) je verejnosti známy ako herec a manžel speváčky Fergie (44). Pred viac ako dvoma rokmi sa však dvojica rozišila. Josh má momentálne po svojom boku 25-ročnú krásku menom Audra Mari, ktorá sa pýši titulom Miss World America 2016. Zaľúbencov nedávno na letisku nafotili paparazzi. Čo na tento párik hovoríte?


Josh Duhamel a Fergie tvorili sympatický pár. Randiť začali v roku 2004 o päť rokov neskôr spečatili svoju lásku svadbou. V septembri 2017 oznámili svetu, že sa ako pár rozchádzajú. Ich vzťahy aj vďaka synovi Axlovi zostali dobré a priateľské. „Navždy ju budem milovať, ale žiaľ, už to medzi nami neklapalo,” poznamenal na margo toho herec. 

Josh po rozchode istý čas randil s herečkou Eizou González. Aktuálne mu zohrieva posteľ modelka a misska Audra Mari. Zaľúbenci sa k svojmu vzťahu oficiálne nevyjadrujú. Spolu ich vídať od mája tohto roka. Zhruba v tom čase podala Fergie žiadosť o rozvod. 

Audra Mari je krásna žena.
Audra Mari
Zdroj: Instagram

Audra Mari skrýva pod šatami takéto božské krivky.
Audra Mari
Zdroj: Instagram

Audra je krásna žena a titul Miss World America dostala právom. Za zmienku stojí, že jej to svedčí nielen na fotkách z instagramu, ale aj počas všedného dňa. Dokazujú to nedávne paparazzi z letiska. Čuduje sa niekto, že hercovi pomotala hlavu? 

Prominentnú dvojicu zvečnili paparazzi na letisku. Misska vyzerala skvele, ako vždy.
Josh Duhamel a Audra
Zdroj: profimedia.sk

 

Tvoria podľa vás Josh Duhamel a Audra Mari pekný pár?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 422Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články