°C

Štvrtok, 24. september 2020. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Doktorka Quinnová šokuje vzhľadom: Keď uvidíte aktuálnu FOTO, odpadnete!

Jane Seymour ako Doktorka Quinnová.
Jane Seymour ako Doktorka Quinnová.
Zdroj: cbs
23.10.2017 17:00

LOS ANGELES - Akoby zastavila čas! Herečka Jane Seymour si ako seriálová Doktorka Quinnová získala srdcia mnohých televíznych divákov. Od čias nakrúcania tohto počinu ubehli už roky. Avšak blondínka vyzerá rovnako dobre ako v 90. rokoch. Povedzte úprimne, tipovali by ste, že čochvíľa oslávi 67. narodeniny?!


Nestarnúcich krások je v šoubiznise plno. Svoje miesto má medzi nimi rozhodne aj herečka Jane Seymour, ktorú najviac preslávilo účinkovanie v seráli Doktorka Quinnová. Sympatická blondínka však mala dobré srdce nielen pred kamerami, ale aj v reálnom živote. 

Dlhodobo sa venuje charite a má vlastnú nadáciu s názvom Open Hearts Foundation. Tá pravidelne organizuje rôzne podujatia, na ktorých herečka samozrejme nemôže chýbať. 

Jedno také sa konalo aj počas uplynulého víkendu. Jane sa predviedla pred fotografmi v trblietavej róbe a so žiarivým úsmevom na tvári. Tú jej síce zdobia jemné vrásky, no isté je, že doktorke Quinnovej by jej skutočný vek tipol málokto.  

Aktuálnu FOTO očarujúcej Jane Seymour nájdete v GALÉRII>>

Tipovali by ste herečke Jane Seymour 66 rokov?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 1210Galéria

Jane Seymour ako Doktorka Jane Seymour vyzerá na Jane Seymour sa pýši Nestarnúca Jane Seymour Jane Seymour vyzerá aj Jane Seymour Jane Seymour ako doktorka Jane Seymour preslávil seriál

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram, CBS

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články