Fešná herečka pyžamo nepotrebuje: Takto by ju chcel nájsť v posteli každý chlap! | Topky.sk

Piatok, 21. september 2018. Meniny má Matúš, zajtra Móric.

Fešná herečka pyžamo nepotrebuje: Takto by ju chcel nájsť v posteli každý chlap!

Lea Michele
Lea Michele
Zdroj: instagram a snapchat
12.10.2017 22:00

LOS ANGELES - Predviedla svoj sexepíl! Hoci je Lea Michele (31) známa najmä ako herečka, pokojne by sa uchytila aj ako modelka. Dôkazom sú fotografie, ktoré najnovšie zverejnila na sociálnych sieťach. Tmavovláska na nich pózuje do pol pása vyzlečená a niet pochýb, že mnohí chlapi budú mať pri pohľade na ňu postarané o divoké sny.


Herečka Lea Michele sa pravidelne venuje jóge a tancu. Odmenou jej je figúra zaoblená na tých správnych miestach. Nečudo, že keď pred objektívom poodhalila svoje krivky, tak výsledok stál naozaj za to. 

Atraktívna umelkyňa je na fotografiách hore bez a oblečená len v džínsoch šantí v posteli. Provokatívne zábery vznikli pre módnu značku jej aktuálneho partnera menom Zandy Reich. Ten sa tak s celým svetom podelil o pohľad, ktorým sa doposiaľ mohol kochať len on. 

Lea sa netají tým, že je šťastná a zamilovaná. Jej aktuálny vzťah začal najskôr ako kamarástvo a dnes je z toho veľká láska. Nechajme sa prekvapiť, či ju zaľúbenci spečatia aj svadbou. 

Viac sexi FOTO krásnej Ley Michele nájdete v GALÉRII>>

Lea Michele má sexepílu na rozdávanie.
Lea Michele
Zdroj: instagram a snapchat

Páčia sa vám sexi fotky herečky Ley Michele?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 554Galéria

Lea Michele Lea Michele má sexepílu S Leou Michele v Lea Michele neváhala ukázať Lea Michele nafotila sexi Lea Michele pyžamo ozaj Lea Michele vyzerá dobre, Lea Michele

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články