Vyžitá Melanie Griffith bez podprsenky a... Júj, toto by už nemala ukazovať! | Topky.sk

Štvrtok, 22. august 2019. Meniny má Tichomír, zajtra Filip.

Vyžitá Melanie Griffith bez podprsenky a... Júj, toto by už nemala ukazovať!

Melanie Griffith
Melanie Griffith
Zdroj: profimedia.sk
10.10.2017 20:00

LOS ANGELES - Tento detail nedomyslela! Melanie Griffith (60) má už svoje najlepšie roky za sebou. Búrlivá minulosť a rôzne poblémy sa podpísali na jej zovňajšku a keď ju zvečnia paparazzi bez mejkapu, tak to veru nie je najlepší pohľad. Raz za čas sa však blondínka ukáže v spoločnosti a vtedy si dá na svojom vzhľade záležať. Inak tomu nebolo ani na pondelkovom odovzdávaní cien CineFashion Film Awards, kde bola na červenom koberci neprehliadnuteľná.


No, aká je z nej dračica! Herečke Melanie Griffith v minulosti mnohé ženy závideli idylické manželstvo s fešáčikom Antoniom Banderasom. Dvojica sa v roku 2015 rozviedla a zatiaľ čo on si užíva vzťah s mladšou milenkou, blondínka nemá po svojom boku žiadného chlapa. 

Aj napriek tomu však vyzerá akosi spokojne. Dôkazom sú fotografie z pondelkovej akcie, na ktorú prišla Melanie nahodená v čiernych čipkovaných šatách. Provokatívna látka odhalila nohavičky a pri pohľade na herečkin hrudník to pôsobilo dojmom, akoby bola bez podprsenky. 

Sexi prvkom spomínaných šiat bol aj vysoký rázporok. Tým by sa však Griffith mala radšej vyhýbať. Ako vidno, jej nôžky už nie sú v najlepšej kondícii...

Pri pohľade na herečkin hrudník to pôsobilo tak, že Melanie nechala podprsenku doma.
Melanie Griffith
Zdroj: profimedia.sk

Melanie Griffith si dala na svojom zovňajšku ozaj záležať.
Melanie Griffith
Zdroj: profimedia.sk

Melanie Griffith by už svoje nohy nemala veľmi ukazovať.
Melanie Griffith
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám šaty, v ktorých sa Melanie predviedla?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1068Galéria

Melanie Griffith Pri pohľade na herečkin Melanie Griffith si dala Melanie Griffith by už Melanie Griffith Melanie Griffith sa nevyhýba Melanie Griffith Melanie Griffith

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články