Slávna speváčka (42) zamilovaná ako školáčka: Aha, ona tak aj vyzerá! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Slávna speváčka (42) zamilovaná ako školáčka: Aha, ona tak aj vyzerá!

Natalie Imbruglia s novou láskou.
Natalie Imbruglia s novou láskou.
Zdroj: Instagram
01.08.2017 17:00

SICÍLIA - Je v tom až po uši! Pri mene Natalie Imbruglia (42) si hádam každý vybaví skladbu s názvom Torn a peknú "okaňu", ktorá ju spieva. Od čias, keď táto pieseň valcovala rebríčky hudobných hitparád, ubehlo už 20 rokov. No jej interprétka akoby sa vôbec nezmenila. Dievčenským vzhľadom očarila aj nového frajera, s ktorým tvoria sympatický pár. Súhlasíte?


Známa speváčka Natalie Imbruglia prežíva šťastné obdobie. A môže za to láska. Sympatická rodáčka z Australie už nejaký ten čas randí s fotografom menom Matt Field. Hrdličky si momentálne užívajú romantickú dovolenku na Sicílii a spoločnými fotkami sa chvália na instagrame. Tam si dokonca vzájomne vyznávajú lásku. 

Brunetku chvália fanúšikovia nielen za to, že s Mattom tvoria symptický pár, ale tiež pre to, že pôsobí dojmom akoby vôbec nestarla. „Neuveriteľné! Tebe sa podarilo zastaviť čas. Stále vyzeráš ako dievčatko,” znie jeden z mnohých komentárov. 

Natalie Imbruglia má za sebou jedno nevydarené manželstvo. S lídrom kapely Silverchair - Danielom Johnsom sa rozviedli po piatich rokoch. Je o nej tiež známe, že pred tým randila s Davidom Schwimmerom, ktorý v seriáli Priatelia stvárnil Rossa. S aktuálnym frajerom ju paparazzi prvýkrát pristihli v marci tohto roka.  

Natalie Imbruglia a jej priateľ Matt si momentálne užívajú romantickú dovolenku.
Natalie Imbruglia
Zdroj: Instagram

Tvoria podľa vás Natalie a Matt pekný pár?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 266Galéria

Natalie Imbruglia s novou Natalie Imbruglia a jej Natalie Imbruglia po boku Natalie Imbruglia má 42 Natalie Imbruglia Natalie Imbruglia si užíva Natalie Imbruglia Takto vyzerala Natalie Imbruglia

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články