Frajer Miley Cyrus zverejnil FOTO a všetci... Och! Ach! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Frajer Miley Cyrus zverejnil FOTO a všetci... Och! Ach!

Liam Hemsworth a Miley Cyrus
Liam Hemsworth a Miley Cyrus
Zdroj: Instagram
10.07.2017 17:00

LOS ANGELES - Nezaostáva! Herec Chris Hemsworth (33) bol v roku 2014 zvolený za najsexi muža sveta. Nemenej sexepílu a šarmu však má aj jeho mladší brat Liam (27), ktorý randí so speváčkou Miley Cyrus (24). Mladík v týchto dňoch zverejnil na instagrame fotku, ktorá jeho toho dôkazom.


Niet pochýb, že bratia Luke, Chris a Liam Hemsworthovci sa rodičom vydarili. Trojica bratov z Austrálie žne úspechy na filmovom plátne a každý jeden z nich má celkom slušnú fanúšikovsku základňu. Hlavne ženy obdivujú charizmu, šarm a svalnaté telá prominentných fešákov. 

V týchto dňoch potešil svoje fanynky najmä najmladší z bratov - Liam. Snúbenec Miley Cyrus zverejnil na instagrame fotku v plavkách. „Och! Vyzerá to tak, že Chris má konkurenciu. Fantastické telo,” neskrývali svoje nadšenie vybrané dámy. „Mňam! Tá Miley je šťastná žena. Prebúdzať sa vedľa takého tela...” popustili uzdu svojej fantázie niektoré z nich. 

FOTO, ktorá rozpálila obdivovateľky Liama Hemswortha nájdete v GALÉRII>>

Má podľa vás Liam Hemsworth dobré telo?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 173Galéria

Liam Hemsworth a Miley Liam Hemsworth sa pýši Tieto svaly skrýva pod Liam Hemsworth potešil svoje Liam Hemsworth a Miley Liam Hemsworth a Miley Aj Miley Cyrus vyzerá Miley Cyrus a Liam

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články