°C

Utorok, 14. júl 2020. Meniny má Kamil, zajtra Henrich.

Ramazzottiho exmanželka bohyňou pláže: Dokonalá je zo všetkých strán!

Michelle Hunziker
Michelle Hunziker
Zdroj: profimedia.sk
24.06.2017 00:00

TALIANSKO - Sexepílu má na rozdávanie! Švajčiarska herečka Michelle Hunziker, ktorá je známa aj ako bývalá žena Erosa Ramzzotiho (53), už síce patrí medzi štyridsiatničky, no vôbec na to nevyzerá. Aj po troch deťoch sa pýši luxusnou postavou, ktorú rada vystavuje na obdiv v úsporných bikinách. Pokochajte sa tou dokonalosťou aj vy!


Štíhle nohy, útly driek a guľatý zadoček! To sú zbrane švajčiarskej herečky Michelle Hunziker. Tá má okrem 20-ročnej dcéry Aurory ešte dve malé princezničky. Pri pohľade na jej krivky však znie neuveriteľne, že posledné svoje dieťa priviedla na svet pred dvoma rokmi. 

 

Atraktívna blondínka má za sebou manželstvo so spevákom Erosom Ramazzotti. V roku 2014 sa druhýkrát vydala za Tomasa Trussardiho a po jeho boku žiari spokojnosťou. Podnikateľ však nie je jediným mužom, ktorý sa môže kochať krivkami skvele vyzerajúcej blondínky. 

Paparazzi nedávno nafotili Michelle na pláži. Zelené bikiny toho z jej tela veľa nezakryli. Blondínka sa pýši dokonalou postavou, ktorú by jej určite mohli závidieť aj mladšie ženy. Na 40 rokov totiž táto dáma vôbec nevyzerá. 

 

Michelle Hunziker vyzerá v bikinách fantasticky.
Michelle Hunziker
Zdroj: profimedia.sk

Povedali by ste, že táto žena je už trojnásobnou mamičkou?!
Michelle Hunziker
Zdroj: profimedia.sk

Michelle Hunziker má nielen skvelé telo, ale aj peknú tváričku.
Michelle Hunziker
Zdroj: Instagram

Má podľa vás Michelle Hunziker dobrú postavu?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 1570Galéria

Michelle Hunziker Michelle Hunziker vyzerá v Povedali by ste, že Michelle Hunziker má nielen Michelle Hunziker je atraktívna Michelle Hunziker sa rada Michelle Hunziker so súčasným

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články