Štvrtok, 13. máj 2021. Meniny má Servác, zajtra Bonifác.

Cannes bez nahotiniek: Len známa Češka ukázala stehná!

Eva Green zaujala, hoci bola zahalená od hlavy po päty. Karolína Kurkova sa pochválila stehienkami.
Eva Green zaujala, hoci bola zahalená od hlavy po päty. Karolína Kurkova sa pochválila stehienkami.
Zdroj: SITA a profimedia.sk
28.05.2017 11:00

CANNES - Prekvapivé! Aj v sobotu večer sa konala jedna zo slávnostných premiér Medzinárodného filmového festivalu v Cannes. Predstavený bol počin s názvom Based on a True Story. Jednou z jeho hlavných hviezd je herečka Eva Green (36). Tá ukázala, že nemusí byť oblečená vo vyzývavom outfite, aby zaujala. Rovnako tak, ako ďalšie pozvané dámy. Česká modelka Karolína Kurková (33) však neodolala a vystavila na obdiv svoje nohy.


Na topkách sme vás v uplynulých dňoch informovali o dianí na filmovom festivale v Cannes. Tam to občas pôsobilo dojmom, akoby známe krásky súťažili o to, ktorá z nich sa predvedie v najodvážnejšej kreácii. A tie neraz vyrážali dych.

Sobotná premiéra filmu Based on a True Story sa však niesla v inom duchu. Rozhodne zažiarila herečka Eva Green. Tá ukázala, že nemusí byť odhalená, aby na seba strhla pohľady všetkých prítomných. 

V porovnaní s ňou sa modelka Karolína Kurková pochválila dokonale tvarovanými nohami. Jej outfit ale nepôsobil vulgárne a určite nikoho nepobúril.  

Eva Green vyzerala na červenom koberci skvele. Zapózovala si s režisérom Romanom Polanski a kolegyňou Emmanuelle Seigner.
Eva Green, Roman Polanski,
Zdroj: SITA

Uma Thurman stavila na eleganciu.
Uma Thurman
Zdroj: SITA

Modelka Karolína Kurková sa pochválila dokonale tvarovanými nohami. Jej šaty však neboli vulgárne.
Karolína Kurková
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Eva Green zaujala, hoci Eva Green vyzerala na Uma Thurman stavila na Modelka Karolína Kurková sa Jacqueline Bisset sa elegantná Aj Adrien Brody sa Eva Green je očarujúca

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články