Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Zlatokopka od susedov má smrť na jazyku: Po rozvode s pracháčom jej nefunguje srdce!

Cathy Lugner
Cathy Lugner
Zdroj: Instagram
21.03.2017 22:00

VIEDEŇ - Lekári bijú na poplach! Bývalá playmate Cathy Lugner (27) neprežíva práve najlepšie životné obdobie. Po rozvode so stavebným magnátom Richardom Lugnerom (84) ju sužujú vážne zdravotné problémy. Ako nedávno oznámila fanúšikom, jej srdce nefunguje tak, ako by malo.


V septembri 2014 zažila Viedeň svadbu, aká sa len tak nevidí. Pracháč Richard Lugner sa po piatykrát oženil. Jeho vyvolenou bola playmate Cathy Schmitz. „Láska nepozná starobu. Ona ma naozaj miluje,” vyhlasoval vtedy organizátor Plesu v opere. 

Zväzok však tejto zvláštnej dvojici dlho nevydržal. V novembri minulého roka ich súd rozviedol. Podľa medializovaných informácii si Richard už našiel novú lásku, čo Cathy znáša dosť ťažko. Stres, smútok a trápenie sa dokonca podpísali na jej zdraví. 

Blondínka zverejnila na sociálnych sieťach lekársku správu, ktorá prezrádza, že jej bola diagnostikovaná porucha krvného obehu. „Moji milí. Dnešný deň ani nemohol začať horšie. Držte mi palce,” prihovorila sa fanúšikom bývalá playmate, ktorej je oporou jej dcérka.  

Svadba Richarda Lugnera a zlatokopky Cathy bola ostrosledovanou udalosťou.
Richard Lugner si vo
Zdroj: isifa

Cathy Lugner si náhradu za Richarda zatiaľ nenašla. Oporou jej v ťažkých časoch je dcérka.
Cathy Lugner
Zdroj: Instagram


Galéria

Cathy Lugner Svadba Richarda Lugnera a Cathy Lugner si náhradu Cathy Lugner s dcérkou. Cathy Lugner účinkovala v Cathy Lugner

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, profimedia.sk, SITA, isifa

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články