°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Známa ryšavka ohúrila v bielom: Žiadna podprsenka, výstrih až po pupok!

Amy Adams podprsenku neppotrebuje.
Amy Adams podprsenku neppotrebuje.
Zdroj: profimedia.sk a SITA
12.10.2016 20:00

LONDÝN - Nepotrebuje ju! Na červených kobercoch sa to priam hemží módnymi kreáciami, ktoré vyžadujú, aby boli ich nositeľky naostro. Svoje by o tom vedela hovoriť napríklad aj známa herečka Amy Adams (42). Tá priam zbožňuje outfity s hlbokým výstrihom. Naopak, podprsenky príliš neobľubuje. Pozrite sa, ako naposledy pretŕčala svoje vnady.


Pri pohľade na ňu má problémy s dychom nejeden chlap! Reč je o herečke Amy Adams, ktorá má na konte viacero známych filmov. Spomenúť možno počiny Chyť ma, ak to dokážeš, Noc v múzeu, Muž z ocele, Utečenec, či Špinavý trik. V týchto dňoch mal premiéru sci-fi thriller Prvý kontakt, kde kráska stvárňuje jednu z ústredných postáv. 

Na červený koberec zavítala ryšavka dokonale vyfintená. Biela róba so zaujímavým výstrihom zvýraznila jej sexepíl. Amy tak vďaka farbe pôsobila krehko, no strih šíat sa postaral o to, že rozhodne nevyzerala ako neviniatko.   

V prípade šarmantnej herečky nejde o nič výnimočné. Odhalenými vnadami veľmi rada provokuje pri každej možnej príležitosti. Ale povedzme si úprimne, nebola by škoda ich schovávať?

Amy Adams veľmi dobre vie, ako zvýrazniť svoj sexepíl.
Amy Adams
Zdroj: SITA

Amy Adams si na premiéru obiekla bielu róbu s provokatívnym výstrihom.
Amy Adams
Zdroj: SITA

Páči sa vám róba, v ktorej sa Amy Adams predviedla?

27 % nie
áno 73 %

Hlasovalo: 299Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články