Vyžehlená tvár, XXL hrudník a stehná školáčky: 70-ročná speváčka ignoruje starobu! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Vyžehlená tvár, XXL hrudník a stehná školáčky: 70-ročná speváčka ignoruje starobu!

Dolly Parton vyzerá inak, než väčšina jej rovesníčok.
Dolly Parton vyzerá inak, než väčšina jej rovesníčok.
Zdroj: nbc
25.08.2016 20:00

NEW YORK - Skutočný vek si nepripúšťa! Hoci všetci starneme, v šoubiznise sa nájde viacero hviezd, pri ktorých je náročné uhádnuť, koľko majú vlastne rokov. Statusu dôchodkyňa sa zubami-nechtami bráni aj speváčka Dolly Parton (70). Tá sa nedávno objavila v televíznej šou a nahodená v trblietavých minišatách pôsobila dojmom, akoby sa zasekla v čase.


Dolly Parton patrí k hviezdam, ktoré netreba zvlášť predstavovať. Na hudobnej scéne pôsobí už od polovice 50. rokov minulého storočia a na konte má množstvo úspechov. Mladšia generácia ju môže poznať ako krstnú mamu kontroverznej Miley Cyrus. 

Hoci umelkyňa oslávila tento rok 70. narodeniny, stále je pracovne aktívna. V týchto dňoch promuje svoj najnovší album. Pri tej príležitosti zavítala aj do šou Jimmyho Fallona, kde sa predviedla vo výrazných minišatách. Tie zvýraznili jej bujné vnady a bezchybné stehienka. 

Výstredná blondínka zožala veľký potlesk, keď spomenula, že s manželom Carlom oslávili pred pár mesiacmi 50. výročie sobáša. „Vyrazili sme spoločne do mesta Ringgold, kde sme mali svadbu. Tam sme si dali jedlo z fastfoodu a prespali sme v karavane,” povedala na margo osláv Dolly. Nuž, 50-ročné manželstvo je v šoubiznise peknou raritou...

Dolly Parton sa v televíznej šou pochválila plným dekoltom a odhalenými nohami.
Dolly Parton
Zdroj: nbc

Dolly Parton na svoj vek nevyzerá.
Dolly Parton
Zdroj: nbc

Máte vo svojom okolí niekoho, kto si podobne ako Dolly, nepripúšťa svoj vek?

27 % nie
áno 73 %

Hlasovalo: 290


 


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: NBC, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články