°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Krásna Rosalinda je aj na staré kolená kus: V 45-ke má telo jedna báseň!

Thalía ako krásna Rosalinda.
Thalía ako krásna Rosalinda.
Zdroj: Televisa
18.08.2016 13:30

MEXIKO - Stále očarujúca! Hoci speváčka a herečka Thalía oslávi o pár dní 45. narodeniny, vôbec na to nevyzerá. Vďaka pestovanej tváričke a udržiavanej figúre totiž pôsobí mladistvejšie. Viacerí nám dajú zrejme za pravdu, že je rovnako šarmantná ako v čase, keď stvárnila Rosalindu v rovnomennej telenovele. Mimochodom, od jej nakrúcania ubehlo už zhruba 17 rokov!


Na prelome milénia zažívali telenovely v našich končinách svoj boom. Mimoriadne obľúbený bol aj počin Rosalinda. Veľkou mierou sa o to pričinila hlavná protagonistka - speváčka a herečka Thalía. Sympatická brunetka si získala srdcia mnohých divákov po celom svete a na Hollywoodskom chodníku slávy ma dokonca svoju hviezdu. 

Sexi umelkyňa je podobne ako väčšina hviezd aktívna na sociálnych sieťach. Tam pravidelne zverejňuje momentky zo svojho súkromia. Keďže sa Thalía udržiava vo skvelej kondícii, nemá problém ukázať sa v bikinách, či s vyhrnutým tričkom. 

„To je telo! Rovesníčky ti môžu závidieť a tie mladšie si brať od teba príklad. Zlatko, vyzeráš fantasticky,” nešetria chválami fanúšikovia dvojnásobnej mamičky. Thalia a jej manžel Tommy Mottola majú spolu 8-ročnú dcérku a o polovicu mladšieho synčeka. 

Speváčka a herečka Thalía sa pýši takýmto plochým bruškom.
Thalia
Zdroj: Instagram

Thalía má priam luxusnú postavičku.
Thalia
Zdroj: Instagram

Má podľa vás Thalia na svoj vek výbornú postavu?

5 % nie
áno 95 %

Hlasovalo: 747Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, Televisa

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články