°C

Nedeľa, 20. september 2020. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Na koncerte tejto cice bolo horúco: Čože? Veď to sú bradavky!

K. Michelle si na koncert obliekla poriadne dráždivý kúsok.
K. Michelle si na koncert obliekla poriadne dráždivý kúsok.
Zdroj: profimedia.sk
06.08.2016 00:00

FORTt LAUDERDALE - Fúha! Len pekne spievať dnes už nestačí. Hviezdne aj menej známe interpretky si dávajú tiež záležať na tom, aby svojím fanúšikom poskytli i príjemný vizuálny zážitok. Výnimkou nie je ani K. Michelle. Tá sa na nedávnom koncerte predviedla v provokatívnom outfite, ktorý mnohým vyrazil dych. Hoci bola blondínka oblečená, všetci videli jej holé vnady.


Nevie, čo je ostych! Mnohé speváčky majú v šatníku provokatívne kúsky, ktorých nosenie si vyžaduje dosť odvahy. Medzi hanblivky rozhodne nepatrí ani K. Michelle. Tú v našich končinách zrejme pozná málokto. No kostým, v ktorom pred pár dňami vystupovala, sa postaral o to, že vás s ňou radi zoznámime. 

R&B speváčka sa postavila na pódium v sieťovaných pančuchách, vysokých čižmách a priesvitnom body s aplikáciami. Intímne partie si blondínka schovala pod nohavičky, avšak podprsenku nechala doma. Diváci tak mali možnosť vidieť jej vnady v plnej kráse. Čo hovoríte na takýto kostým? Uvítali by ste, ak by v podobných kúskoch vystupovali aj naše interpretky?

K. Michelle fanúšikom bez ostychu ukázala svoje prsia v priesvitnom body.
K- Michelle
Zdroj: profimedia.sk

Myslíte si, že speváčkin kostým bol príliš odvážny?

68 % nie
áno 32 %

Hlasovalo: 466Galéria

K. Michelle si na K. Michelle fanúšikom bez K. Michelle bežne koncertuje K. Michelle rada experimentuje K. Michelle to s K. Michelle

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články