°C

Streda, 21. október 2020. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Najsexi žena sveta zmenila imidž: Prúúúser!

Mila Kunis predviedla nový účes.
Mila Kunis predviedla nový účes.
Zdroj: profimedia.sk a SITA
22.07.2016 20:00

NEW YORK - Krok vedľa! Mila Kunis (32) pred pár rokmi právom získala titul najsexi žena sveta. Svoj podiel na tom majú aj dlhé vlasy, ktoré preferuje u žien väčšina chlapov. Sympatická herečka však zatúžila po zmene a na tohtotýždňovej premiére filmu Bad Moms sa predviedla s novým účesom. Ehm, a nedá sa veľmi povedať, že jej to svedčalo.


Už čoskoro sa aj do našich kín dostane komédia s názvom Bad Moms, kde stvárňuje jednu z ústredných postáv herečka Mila Kunis. Počas uplynulého týždňa sa v New Yorku konala slávnostná premiér filmu a jedna z najkrajších žien sveta na nej nemohla chýbať. 

Manželka Ashtona Kutchera zavítala na červený koberec v čiernom overale, v ktorom sa jej črtalo rastúce bruško. Sympatická kráska totiž nosí pod srdcom svoje druhé dieťatko. Viac rozruchu však Mila narobila účesom. Bujnú hrivu mala skrátenú po bradu.

Hoci patrí mikádo k aktuálnym trendom, nemožno povedať, že herečke tento účes svedčí. Okrem toho, že jej opticky pridal kilá navyše, vyzerala tiež akosi staršie. Je však dosť pravdepodobné, že sa brunetka nedala ostrihať a "skrátené vlasy" sú len trikom šikovného kaderníka. No, uvidíme...   

Mile Kunis sa črtalo tehotenské bruško, no zaujala skôr zmeneným účesom.
Mila Kunis
Zdroj: profimedia.sk

Myslíte si, že Mile pristane aj takýto účes?

11 % nie
áno 89 %

Hlasovalo: 608Galéria

Mila Kunis predviedla nový Mile Kunis sa črtalo Mila Kunis a jej Mila Kunis s manželom Mila Kunis právom patrí Mila Kunis vyzerá s Mila Kunis je krásna

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články