Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Fešná blondínka stratila sexepíl: Joj, veď vyzerá ako teta!

Katherine Heigl poznajú diváci najmä ako dlhovlasú blondínku.
Katherine Heigl poznajú diváci najmä ako dlhovlasú blondínku.
Zdroj: telkac
29.05.2016 11:00

LOS ANGELES - Zatúžila po zmene! Herečka Katherine Heigl (37) je divákom známa z viacerých filmov, či seriálu Klinka Grace, kde vystupovala ako dlhovlasá blondínka. Tento jej imidž je však nateraz minulosťou. Hollywoodska fešanda sa dala ostrihať a siahla tiež po tmavšej farbe. Väčšina priaznivcov sa zhoduje, že si tým zbytočne ubrala na sexepíe. A my súhlasíme!


Zo šmrncovnej kočky je udržiavaná tetka! Hoci je nosenie krátkych vlasov praktické, takýto účes nesvedčí každej žene. Dlhšia hriva je rozhodne lepšou voľbou aj v prípade herečky Katherine Heigl. Tá už v minulosti experimentovala s farbou a istý čas patrila medzi brunetky. Aktuálne je však ostrihaná nakrátko. A všetok sexepíl je fuč. 

Nadšení nie sú ani jej fanúšikovia. „Joj, Katherine, toto ti vôbec nesvedčí. Určite si nechaj narásť dlhšie vlasy,” reagoval na margo toho jeden z nich. „Táto žena patrila v mojich očiach medzi najsexi herečky, teraz vyzerá ako taká teta,” pridal sa ďalší. Čo hovoríte na herečkinu zmenu vy?

Katherine Heigl vyzerá s krátkym účesom o desiatku rokov staršie.
Katherine Heigl
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Katherine Heigl poznajú diváci Katherine Heigl vyzerá s Katherine Heigl fanúšikov novým Katherine Heigl ako krátkovlaska. Katherine Heigl v minulosti Katherine Heigl si ako Katherine Heigl sa mnohým Katherine Heigl ako jedna

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA, Lionsgate, Buena Vista Television

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články