°C

Sobota, 4. júl 2020. Meniny má Prokop, zajtra Cyril a Metod.

Zo zajačika Jennifer Lopez herec: Bude hviezdou Hriešneho tanca!

Casper Smart
Casper Smart
Zdroj: SITA
17.03.2016 16:30

LOS ANGELES - V pripravovanom remakeu snímky Hriešny tanec (1987) si zahrá aj americký tanečník a herec Casper Smart, ktorý v minulosti randil s Jennifer Lopez. Dvadsaťosemročný rodák z Anaheimu v Kalifornii stvárni Billyho Kotseckiho, mladšieho bratranca Johnnyho Castla. V pôvodnej snímke túto rolu stvárnil Neal Jones.


V novinke sa v hlavných úlohách predstavia Abigail Breslin a Colt Prattes. Kým 19-ročná Breslin stvárni Baby, Prattesa diváci a diváčky uvidia v úlohe spomínaného Castla. Herecké obsadenie dopĺňajú Nicole Scherzinger, Debra Messing a J. Quinton Johnson, ktorý stvárni Marca. O réžiu trojhodinového filmu spoločnosti Lionsgate TV sa postará Wayne Blair. Scenár pripravila Jessica Sharze. Autorka pôvodného scenára Eleanor Bergstein sa zasa ujala úlohy jednej z výkonných producentiek. Nové spracovanie filmu odvysiela televízia ABC, hoci dátum premiéry zatiaľ nie je známy. 

Snímka Hriešny tanec priniesla príbeh mladej Baby, ktorá prichádza s rodičmi a sestrou do prázdninového strediska. Počas pobytu sa zoznámi s tanečným inštruktorom Johnnym a prežije s ním nielen prvú lásku ale aj premenu na sebavedomú ženu. V obľúbenej romantickej snímke si zahrali Jennifer Grey (Baby) a Patrick Swayze (Johnny), pre ktorého titul znamenal zlom v kariére. Skladbe (I've Had) The Time Of My Life udelili Oscara v kategórii Najlepšia pôvodná filmová pieseň. V roku 2004 sa do kín dostala snímka Hriešny tanec 2: Havanské noci, ktorej tvorcovia zasadili príbeh na Kubu. Nakrútiť remake Hriešneho tanca sa spoločnosť Lionsgate pokúšala už v roku 2011, no napokon projekt zastavila. 

Beau Casper Smart si zahral ako tanečník v seriáloch ako napríklad Ako som spoznal vašu mamu (2005 - 2014) a Glee (2009). Objavil sa aj vo filmoch Niekto to rád hip-hop (2009), Let's Dance 3D (2010), Honey 2 (2011) či The Perfect Match (2016). Známy je však predovšetkým ako priateľ Jennifer Lopez. 


Galéria

Casper Smart Jennifer Lopez a Casper Jennifer Lopez a Casper Jennifer Lopez a Casper Jennifer Lopez a Casper Jennifer Lopez a Casper

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články