Trapas hviezdnej štyridsiatničky: Stačila sekunda a paparazzom JU ukázala! | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Trapas hviezdnej štyridsiatničky: Stačila sekunda a paparazzom JU ukázala!

Mel B počas šantenia vo vode otrčila paparazzom holú riťku.
Mel B počas šantenia vo vode otrčila paparazzom holú riťku.
Zdroj: profimedia.sk
15.02.2016 22:00

KARIBIK - Nechcené odhalenie! Melanie Brown (40), ktorá sa preslávila najmä účinkovaním v speváckej formácii Spice Girls, si v týchto dňoch užíva chvíle oddychu a pohody. Na dovolenke jej robia spoločnosť jej ratolesti a manžel Stephen Belafonte (40). Prominentnú dvojicu ešte nedávno sužovali partnerské problémy, no ako sa zdá, kríza v ich vzťahu je už zažehnaná. Počas šantenia vo vode vyvádzali ako pubertiaci. Slávna tmavovlaská si dokonca vyrobila pikantný trapas - otrčila holú riťku.


Taký úlovok ani nečakali! Je celkom bežné, že kdekoľvek si hviezdy vyrazia za oddychom, majú paparazzov v pätách. Zvedavým objektívom sa nevyhla ani speváčka, herečka a televízna porotkyňa Melanie Brown, známa skôr pod prezývkou Mel B.

Čokoládová kráska sa pochválila postavou zaoblenou na tých správnych miestach. V modrých bikinách vyzerala priam dokonale a netreba sa vôbec čudovať, že jej manžel sa jej nevedel nabažiť. Obaja si pobyt vo vode maximálne užívali. vymieňali si nežnosti a bláznili sa. V jednej chvíli sa Mel B zosunuli plavkové gaťky dole a trapas bol na svete. 

Mel B sa na pláži prihodil pikantný trapas.
Melanie Brown
Zdroj: profimedia.sk

Melanie Brown sa pýši luxusnou postavou. Čo poviete?!
Melanie Brown
Zdroj: profimedia.sk

Stal sa vám niekedy podobný trapas?

15 % nie
áno 85 %

Hlasovalo: 496Galéria

Mel B počas šantenia Mel B sa na Melanie Brown sa pýši Mel B si užívala Mel B má takúto Mel B a Stephen Mel B a Stephen Melanie Brown

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články