Trapas kočky z »Telerána«: Stačila sekunda a pred kamerou ostala hore bez! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Trapas kočky z »Telerána«: Stačila sekunda a pred kamerou ostala hore bez!

Bernardita Middleton stratila počas priameho prenosu plavky.
Bernardita Middleton stratila počas priameho prenosu plavky.
Zdroj: youtube.com
11.01.2016 20:00

CHILE - Striptíz v priamom prenose! Bernardita Middleton (30), ktorá je tvárou rannej relácie v chilskej televízii, by si nikdy nepomyslela, že sa o nej bude hovoriť aj za hranicami rodnej krajiny. Nedávno sa jej však vo vysielaní prihodil pikantný trapas. Keď spoločne s kameramanom nakrúcala príspevok na pláži, prišla o vrchný diel bikín a skončila s nahými prsiami. No uznajte, že sme sa s vami museli o toto úsmevné video podeliť.


Divákom hneď vylepšila náladu! Ranné relácie sú bežnou súčasťou televízneho programu všade vo svete. Vysielajú sa prevažne naživo, a tak nie je núdza o komické situácie. V Chile majú napríklad šou Good Morning Everyone, kde si sympatická moderátorka  Bernardita Middleton vyrobila trapas ako hrom. 

Brunetka nakrúcala na pláži príspevok, v rámci ktorého sa hodila aj do rozbúrených vĺn. Tie jej v istom momente strhli vrchný diel bikín a Bernardita ostala s holými prsiami. Diváci ich našťastie nemali možnosť vidieť, kráska bola ku kamere otočená chrbtom. „Aj tak tam nemám čo ukázať,” komentovala s nadhľadom vzniknutú situáciu. 

Ako tiež dodala, vôbec nečakala, že pôjde do vody. „Kolegovia v štúdiu ma o to poprosili, tak som do toho išla,” dodala Bernardita, ktorá si zrejme do budúcna bude viazať plavky oveľa pevnejšie. 

VIDEO: Bernardita Middleton prišla v priamom prenose o horý diel bikín. 

Stal sa vám niekedy podobný trapas?

39 % nie
áno 61 %

Hlasovalo: 229



Galéria

Bernardita Middleton stratila počas Bernardita Middleton nakrúcala reportáž Bernardita Middleton sa s Bernardita Middleton skončila pred Bernardita Middleton si plavky Bernardita Middleton je sympatická Bernardita Middleton je už

Nástroje k článku



ZDROJ: Topky.sk
FOTO: twitter;
VIDEO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články