Nedeľa, 28. november 2021. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

Slávny vyšetrovateľ Magnum: Žalujú ho... Kvôli krádeži vody!

Tom Selleck
Tom Selleck
Zdroj: SITA
10.07.2015 17:30

NEW YORK - Americký herec a filmový producent Tom Selleck čelí žalobe za opakovanú krádež vody pre svoj ranč v kalifornskej Westlake Village. Predstavitelia Calleguas Municipal Water District v súdnych dokumentoch tvrdia, že 70-ročný rodák z Detroitu poslal od roku 2013 aspoň dvanásťkrát cisternový kamión, aby načerpal vodu z verejného hydrantu a následne ju previezol na jeho ranč, kde spolu s manželkou Jillie pestuje avokáda.


Selleck údajne nemôže tento hydrant používať, pretože jeho pozemok sa nachádza v inej oblasti, ktorá spadá pod Hidden Valley Municipal Water District.

Predstavitelia Calleguas Municipal Water District v žalobe taktiež uviedli, že na zdokumentovanie krádeží vody si najali súkromného vyšetrovateľa, čo ich stálo takmer 22-tisíc dolárov. Ešte v roku 2013 pritom Sellecka oficiálne požiadali, aby prestal brať vodu z ich hydrantu. Spravili tak po tom, ako koncom septembra zaznamenali hercov kamión pri hydrante osemkrát počas jediného týždňa.

Tento rok v marci ho tam potom videli minimálne štyri razy. Teraz sa preto rozhodli podať na Sellecka žalobu, pričom žiadajú súdny zákaz používania ich hydrantu ako aj bližšie nešpecifikované odškodné a uhradenie poplatkov za spomínaného súkromného vyšetrovateľa. Samotný herec sa zatiaľ k tejto záležitosti nevyjadril. 

Selleck už uzavrel predbežnú dohodu s predstaviteľmi Calleguas Municipal Water District. Dohodu teraz musia schváliť členovia výkonného výboru, ktorí o nej budú rokovať budúcu stredu. Podmienky dohody zostanú až do jej schválenia tajné.

Tom Selleck je známy najmä ako súkromný vyšetrovateľ Thomas Magnum z krimi seriálu Magnum (1980 - 1988). Táto rola mu vyniesla jeden Zlatý glóbus zo siedmich nominácií a tiež jednu cenu Emmy z piatich nominácií. Na Emmy bol nominovaný aj v roku 2000 za hosťovanie v seriáli Priatelia (1994 - 2004) a v roku 2007 za hlavnú úlohu v televíznom filme Jesse Stone: Dokonalý zločin (2007).

Zahral si tiež vo filmoch ako Nebezpečné diamanty (1984), Traja muži a nemluvňa (1987), Traja muži a malá dáma (1990), Quigley u protinožcov (1990), Mr. Baseball (1992) alebo Vrahúni (2010), sérii televíznych filmov o policajnom šéfovi Jessem Stoneovi či seriáloch Las Vegas: Kasíno (2003 - 2008), Bostonské zločiny (2004 - 2008) a Modrí Templári (2010), pričom v poslednom menovanom účinkuje aj v súčasnosti. 


Galéria

Tom Selleck Tom Selleck Tom Selleck

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články