Hollywoodsky fešáčik zmenil imidž: Fúha, takto ste ho ešte nikdy nevideli! | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Hollywoodsky fešáčik zmenil imidž: Fúha, takto ste ho ešte nikdy nevideli!

Matt Damon je mimoriadne atraktívny muž.
Matt Damon je mimoriadne atraktívny muž.
07.07.2015 17:35

PEKING - Prekvapil! Matt Damon (44) je nielen talentovaný, ale aj mimoriadne atraktívny herec. Jeho svalnaté telo, očarujúci úsmev a krásna tvár mu zaručujú isté miesto medzi najsexi mužmi Hollywoodu. Pre krásavca je už od nepamäti typický aj účes z krátkych vlasov. Aktuálne však umelec zatúžil po zmene a na nedávnej tlačovej konferncii sa predviedol s konským chvostom. Ako sá vám jeho nový imidž pozdáva?!


Vyzerá úplne inak! Matt Damon zavítal pred pár dňami do Číny, kde spoločne s kolegami odprezentovali filmovú novinku s názvom The Great Wall. Prítomní novinári zažili pri pohľade na známeho hollywoodskeho herca menší šok. Namiesto krátkovlasého fešáka sa im totiž prihováral muž s dlhšími vlasmi zopnutými do konského chvosta. 

Hoci Matt v priebehu svojej kariéry vystriedal viacero účesov, toto doposiaľ na hlave nemal. Nečudo, že reakcie fanúšikov sú rôzne. „Och, chýba mi starý dobrý Matt. Toto ti, zlatko, vôbec nesvedčí,” okomentovala hercovu premenu jedna z jeho obdivovateliek. Iné sa zhodujú v tom, že Damon je aj s novým účesom stále rovnako sexi. Čo na to hovoríte vy? 

Matt Damon si nechal narásť dlhé vlasy. Takýto účes na svojej hlave ešte doposiaľ nikdy nemal.
Matt Damon

Ktorý účes Mattovi viac pristane?


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, instagram, GQ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články