°C

Pondelok, 19. október 2020. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Hviezdny rozchod poteší nejedno ženské srdce: Sladký chlapček je opäť voľný!

Louis Tomlinson a Eleanor Calder
Louis Tomlinson a Eleanor Calder
Zdroj: SITA
22.03.2015 20:00

LOS ANGELES – Fanúšičky sa môžu radovať, možno im totiž svitla nádej. Člen britsko-írskej chlapčenskej formácie One Direction Louis Tomlinson sa rozišiel s priateľkou Eleanor Calder, s ktorou tvoril pár od jesene 2011.


"Louis a Eleanor sa pred dvoma týždňami rozišli. Neoznámili to však, pretože chceli mať súkromie," uviedol hovorca 23-ročného speváka pre magazín People. "Louis je z tejto situácie dosť rozrušený. Veľmi sa snažili, aby im to fungovalo, ale bolo to nemožné. On je deväť mesiacov v roku preč a jednoducho sa jeden druhému odcudzili," vysvetlil nemenovaný Tomlinsonov kamarát. Calder žije v Manchestri, kde študuje na miestnej univerzite, zatiaľ čo spevák je väčšinu roka na turné so svojou skupinou.

Formácia One Direction, v ktorej pôsobia aj Niall Horan, Harry Styles, Liam Payne a Zayn Malik, sa preslávila v speváckej súťaži The X Factor, kde v roku 2010 skončila na tretej priečke. Po šou s nimi vydavateľstvo Syco Music, ktoré založil Simon Cowell, podpísalo kontrakt na dva milióny libier a pätica sa stala fenoménom. Na konte majú albumy Up All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013) a Four (2014). Získali pritom viac ako sto ocenení, medzi ktorými sú napríklad päť BRIT Awards, päť American Music Awards, štyri World Music Awards alebo tri Billboard Music Awards. Tento rok v júni sa vo svetovom turné On The Road Again predstavia aj vo Viedni. 


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články