Fešák z One Direction je otcom: Priateľka mu porodila syna! | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Fešák z One Direction je otcom: Priateľka mu porodila syna!

Louis Tomlinson
Louis Tomlinson
Zdroj: SITA
23.01.2016 18:00

LOS ANGELES - Louis Tomlinson z anglicko-írskej chlapčenskej skupiny One Direction sa stal otcom. Jeho priateľka Briana Jungwirth mu vo štvrtok 21. januára v Los Angeles porodila syna. Informáciu potvrdil magazínu People zdroj blízky matke. Správa o tom, že je Jungwirth tehotná, sa dostala na verejnosť v júli. S Tomlinsonom tvoria pár od začiatku minulého roku.


Louis Tomlinson sa stal známym vďaka formácii One Direction, ktorú s ním pôvodne tvorili Liam Payne, Niall Horan, Harry Styles a Zayn Malik. Posledný menovaný však skupinu tento rok v marci opustil. Pätica sa preslávila v súťaži The X Factor, kde v roku 2010 skončila na tretej priečke. Po šou s nimi vydavateľstvo Syco Music, ktoré založil Simon Cowell, podpísalo kontrakt na dva milióny libier a One Direction sa stali fenoménom.

Na konte majú zatiaľ albumy Up All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013), Four (2014) a Made in the A.M. (2015). Získali viac ako sto ocenení vrátane piatich BRIT Awards, siedmich American Music Awards, piatich Billboard Music Awards alebo štyroch World Music Awards.


Galéria

Louis Tomlinson Louis Tomlinson Louis Tomlinson One Direction One Direction

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články