Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Trapas oscarovej herečky: Stačilo málo a...

Helen Mirren mala v úzkych šatách problém s rovnováhou.
Helen Mirren mala v úzkych šatách problém s rovnováhou.
10.02.2015 20:00

BERLÍN - ... spadla by na zem ako hnilá hruška! Aktuálny 65. ročník filmového festivalu Berlinale poctila svojou prítomnosťou aj herečka Helen Mirren (69). Oscarová umelkyňa si to na červený koberec namierila v zelenej róbe, ktorá jej narobila nemalé problémy. Vo chvíľke nepozornosti sa totiž blondínka zamotala do látky a mala čo robiť, aby udržala rovnováhu.


Hoci Helen Mirren oslávi tento rok okrúhlu sedemdesiatku, na svoj vek vôbec nevyzerá. „Kedysi som lipla na tom, ako vyzerám, oveľa viac než teraz. Myslím si, že obrovskou výhodou starnutia je to, že určité veci pre vás prestanú mať tak veľký význam,” poznamenala v jednom z rozhovorov šarmantná herečka. 

Podiel na jej mladistvom výzore majú určite aj outfity, v ktorých na spoločenských podujatiach väčšinou zažiari. Inak tomu nebolo ani na berlínskom festivale, počas ktorého bola umelkyňa stredobodom pozornosti v zelenej róbe od prestížneho módneho domu.

Strih šiat ale Helen poriadne komplikoval chôdzu. Keď kráčala po červenom koberci, stratila rovnováhu a zapotácala sa. Našťastie, neďaleko stojaci pohotový gentleman blondínke ihneď podal ruku a bol jej oporou, až kým nezdolala zradné schody.

VIDEO: Helen Mirren potrápila róba, kvôli ktorej sa takmer rozčapila na zemi. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Helen Mirren mala v Helen Mirren sa zapotácala Helen Mirren pomohol vyjsť Helen Mirren mala problém Helen Mirren si z Helen Mirren v spoločnosti Helen Mirren vyzerala v Helen Mirren s kolegom

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA;
VIDEO: youtube.com/MailOnline

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články