°C

Utorok, 31. marec 2020. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Klame celý svet! Zostarnutá Carie zo Sexu v meste a jej brutálna retuš

Sarah Jessica Parker je na fotografiách v magazíne výrazne vyretušovaná.
Sarah Jessica Parker je na fotografiách v magazíne výrazne vyretušovaná.
06.12.2014 00:00

NEW YORK – Omladla behom sekundy...ehm hodín! Herečka Sarah Jessica Parker (49) už dávno nie je tou mladučkou Carrie, ktorú stvárnila v kultovom seriáli Sex v meste. V marci tohto roka oslávi módna ikona okrúhlu päťdesiatku, čo sa pochopiteľne odráža i na jej vizáži. Na stránkach prestížnych magazínov však blondínka akosi nestarne. No pozor! Tvár bez vrások a bezchybné ruky či nohy sú len výsledkom grafikov.


Sarah Jessica Parker bude už navždy spájaná s kultovým seriálom Sex v meste, v ktorom intímne témy neboli nikdy tabu. Tento počin je však charakteristický tiež tým, že si v ňom milovníčky módy takmer vždy prišli na svoje. A ústredná postava seriálu sa vo fashion oblasti realizuje i v súčasnosti. Na trhu skúša seriálová Carrie uspieť s vlastnou kolekciou oblečenia aj topánok.

Najnovšie kúsky odprezentovala Sarah Jessica Parker na stránkach magazínu Harper´s Bazaar na vlastných nohách. Herečkin zovňajšok ale púta oveľa viac pozornosti, než samotné topánky. Pri pohľade na blondínkinu tvár i telo je totiž očividné, že grafici nad fotografiami stvárnili niekoľko hodín. Výsledkom sú síce dokonalé zábery, no zato na míle vzdialené od reality.

Grafici na záberoch vyretušovali herečkinu vráskavú tvár aj žilnaté ruky a nohy.
Sarah Jessica Parker

Je Sarah Jessica Parker až príliš vyretušovaná?

7 % nie
áno 93 %

Hlasovalo: 594Galéria

Sarah Jessica Parker je Grafici na záberoch vyretušovali Sarah Jessica Parker zdobí Sarah Jessica Parker omladla Sarah Jessica Parker má Sarah Jessica Parker často Sarah Jessica Parker oslávi Sarah Jessica Parker (vľavo)

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Bazar Harper´s, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články