Slovenská krása vyráža dych: Hantuchová a Cibulková zatienili top tenistky! | Topky.sk

°C

Piatok, 6. december 2019. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Slovenská krása vyráža dych: Hantuchová a Cibulková zatienili top tenistky!

Nádherné slovenské tenistky Daniela Hantuchová a Dominika Cibulková zatienili Mariu Šarapovovú a ďalšie úspešnejšie hviezdy.
Nádherné slovenské tenistky Daniela Hantuchová a Dominika Cibulková zatienili Mariu Šarapovovú a ďalšie úspešnejšie hviezdy.
20.06.2014 22:00

LONDÝN – Zažiarili! Hoci vo svete tenisu je dôležitý predovšetkým dobrý športový výkon na kurte, niektoré dámy dokážu zaujať aj mimo antuky či trávnika. Stačí sa pozrieť, v akej forme včerajšiu párty ozdobili naše dve najväčšie hviezdy. Daniela Hantuchová a Dominika Cibulková schovali do vrecka svetové tenistky, ktoré sú v rebríčku ďaleko vyššie.


Daniela Hantuchová
Daniela Hantuchová dorazila na slávnostnú párty pred turnajom Wimbledon v podobnom štýle ako minulý rok. Svoje dlhé štíhle nohy vystavila na obdiv v bielych minišatách, ktoré tentoraz dotvárali strieborné aplikácie. S takouto postavičkou medzi ostatnými tenistkami nemala konkurenciu.
Dominika Cibulková
V noblesnom štýle sa predviedla aj svetová desiatka Dominika Cibulková. Tá zvolila krátku róbu akoby utkanú z jemnej pavučiny a dozdobenú rafinovanými glitrami. Bravó, Domča!
Maria Šarapovová
O veľký rozruch sa postarala tiež ostrieľaná Maria Šarapovová, ktorá dorazila na luxusnom Porsche. V bielych šatách však pôsobila fádne a nudne.
Venus Williams
Provokovať nohami sa rozhodla aj Venus Williams v modeli v odtieni smaragdovozelenej farby. Efektom diskogule však nič nepokazila, s účesom a náušnicami ladila perfektne.
Serena Williams
Vo farbe slonovej kosti a poriadne zahalená - tak svoj outfit zvolila úradujúca jednotka Serena Williams. Tá síce dokáže pôsobiť mimoriadne žensky, no včera zrejme na glamour jednoducho nemala náladu.

Ktorá z našich dvoch krásnych tenistiek mala krajšie šaty?

Daniela Hantuchová

1639

Dominika Cibulková

587

Počet hlasov: 2226


Galéria

Nádherné slovenské tenistky Daniela Daniela Hantuchová Dominika Cibulková Maria Šarapovová Venus Williams Serena Williams Daniela Hantuchová

Nástroje k článkuFOTO: profimedia.sk, Facebook;
ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články