°C

Sobota, 8. august 2020. Meniny má Oskár, zajtra Ľubomíra.

Rihanna sa pochválila valentínskym darčekom: Dostala kyticu konope!

Rihanna dostala neobvyklý valentínsky darček
Rihanna dostala neobvyklý valentínsky darček
Zdroj: SITA/Instagram
16.02.2013 20:00

LOS ANGELES - Barbadoská speváčka Rihanna sa prostredníctvom služby Instagram pochválila neobvyklým valentínskym darčekom. Niekto jej totiž daroval konope naaranžované do kytice.


"Ruže sú zelené! Niekto vie, ako ma potešiť!" napísala k fotografii. Speváčka, ktorá sa netají fajčením marihuany, však neprezradila, od koho darček dostala. Je však možné, že ju obdaroval jej priateľ Chris Brown. Rihanna, celým menom Robyn Rihanna Fenty, sa z rodného Barbadosu do Spojených štátov amerických presťahovala ako 16-ročná s cieľom rozbehnúť hudobnú kariéru.


V roku 2005 uzrela svetlo sveta jej prvá štúdiovka Music Of The Sun, s ktorou sa rovnako ako s ďalšími šiestimi prebojovala do prvej desiatky albumového rebríčka Billboard 200. Ten po prvý raz dobyla až so siedmym štúdiovým albumom Unapologetic, ktorý vyšiel vlani v novembri. K jej najväčším hitom patria skladby ako SOS, Umbrella, Don't Stop the Music, Disturbia, Rude Boy, Only Girl (In the World), What's My Name?, S&M, We Found Love či Where Have You Been. Rihanna je držiteľkou šiestich cien Grammy, osemnástich Billboard Music Awards, šiestich American Music Awards, dvoch Brit Awards, troch MOBO Awards a desiatok ďalších ocenení. Dovedna predala vyše 25 miliónov albumov a podľa magazínu Time patrí medzi najvplyvnejších ľudí na svete. Rihanna už stihla debutovať aj na striebornom plátne, vo filme Bojová loď (2012) stvárnila vojačku Raikes. V súčasnosti opäť randí so spevákom Chrisom Brownom, ktorý na ňu v roku 2009 fyzicky zaútočil.

Rihanna sa pochválila valentínskym
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA/Instagram

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články