°C

Štvrtok, 21. január 2021. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Rapper Drake má na leto akčný program: Dokončí strednú školu!

Drake má na konte zatiaľ dva štúdiové albumy
Drake má na konte zatiaľ dva štúdiové albumy
Zdroj: SITA
04.08.2012 17:00

TORONTO - Kanadský spevák, rapper a herec Drake (25) sa tento rok pokúsi dokončiť štúdium na strednej škole. Rodák z Toronta, ktorý v tomto meste v nedeľu vystúpi na OVO Feste, to prezradil tamojšiemu denníku New Toronto.


"Strávim leto dokončovaním strednej školy. To je môj hlavný cieľ po OVO Feste. Už mi chýba len jeden kredit, z toho sa veľmi teším," uviedol Drake.

Drake, ktorého občianske meno je Aubrey Graham, má na konte zatiaľ dva štúdiové albumy Thank Me Later (2010) a Take Care (2011). Obe nahrávky sa umiestnili na prvej priečke amerického albumového rebríčka Billboard 200 a tiež sa stali platinovými. Spolupracoval s interpretmi ako Rihanna, Lil Wayne, Young Jeezy, Kanye West, Eminem či Jay-Z. Na konte má deväť nominácií na Grammy, tri JUNO awards či dve Teen Choice Awards.

Objavil sa aj v niekoľkých filmoch, diváci ho mohli vidieť v snímkach Charlie Bartlett (2007) či Breakaway (2011). Momentálne pripravuje ďalšiu štúdiovku. "Bude to veľmi zaujímavý album - aby som bol úprimný, konceptuálne to je pravdepodobne jeden z najvzrušujúcejších projektov, na akých som kedy pracoval. Už len preto, že v mojom živote sa deje toľko nových vecí," vysvetlil pre týždenník Jewish Chronicle. 


Galéria

Rapper Drake Drake má na konte Rapper Drake Rapper Drake

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články