Štvrtok28. september 2023, meniny má Václav, zajtra Michal, Michael, Michaela

KRVAVÁ dráma na Farme: Zásah ZÁCHRANÁROV... Museli ju ZAŠÍVAŤ!

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: TV Markíza )

BRATISLAVA - Nuž, čo k tomu povedať. Na obrazovkách televízie Markíza sa aktuálne vysiela už 15-ta séria Farmy. A začína byť čoraz viac dramatická. V súboji generácií X, Y a Z máme za sebou prvých dvoch vypadnutých, núdza nie je ani o plač a nejaké tie škandály pod vplyvom alkoholu. No a, aby toho nebolo málo, teraz už prišlo aj k závažnejšiemu zraneniu!

A je to tu! Zrejmé jediné, čo sa v aktuálnej sérii Farmy neudialo, je vznikajúci romatický vzťah či intímne zblíženie. Tieto dve kategórie zostali "nepoškrvrnené" až najnovšie, keďže na statku teraz prišlo k prvému vážnejšiemu úrazu, ktorý musela riešiť rýchla zdravotná pomoc. 

KRVAVÁ dráma na Farme: Zásah ZÁCHRANÁROV... Museli ju ZAŠÍVAŤ! (Zdroj: TV Markíza)

Počas pokojnej debaty za stolom sa Nikoleta Škrváňová snažila vylepšiť palicu farmára týždňa. Lenže, nôž v ruke sa jej vypomstil. „Au!" Zakričala z ničoho nič Niki, na čo sa jej Lucia zhrozene spýtala, či si opäť niečo nevykonala. „Toto je peklo,“ zakvílila Nikoleta, no a keď sa jej spýtali, či potrebuje lekárničku, temperamentná brunetka rovno prehlásila, že potrebuje priamu pomoc zdravotníka. 

KRVAVÁ dráma na Farme:
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza )

„Toto treba vážne zašiť," povedala vyľakane, keď už dobre vedela, že jej zranenie je vážnejšie, než bežné porezanie sa. A veru, mala pravdu. „Nika sa porezala a potrebuje to zašiť. Porezala sa dosť! Prosím, rýchlo! Urgent!“ vyhlásila v spovednici vyľakaná Lucia. Zranenú súťažiacu teda zdravoťáci okamžite ratovali a... Ako k tomu došlo, sa môžete pozrieť vo videu vyššie... 

KRVAVÁ dráma na Farme:
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza )

Viac o téme: NikiFarma 15Nikola Škrváňová
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu