Štvrtok, 30. marec 2023. Meniny má Vieroslava, zajtra Benjamín.

Úplne HOLÁ česká modelka: Zapózovala na FOTO a potom... SEX!

Kristýna SchickováGaléria fotiek (4)
Kristýna Schicková
Zdroj: Instagram KS

PRAHA - Poriadne intímne priznanie! Česká modelka Kristýna Schicková si v týchto dňoch zaspomínala na čas, kedy otehotnela so svojím druhým synom. Fanúšikom ukázala fotografiu, na ktorej je úplne nahá. A podľa jej slov vznikol malý Liam práve po vyfotení sexi záberu.


Kristýna Schicková je česká modelka a sestra futbalistu Patrika Schicka. V lete 2019 sa vydala za architekta Lukáša, s ktorým už má dvoch synov – Eliota a Liama.

Druhý chlapček sa narodil v októbri 2022 a kráska si teraz zaspomínala na chvíle, kedy ho s manželom počali. Najprv s fanúšikmi zdieľala fotografiu v zimnom oblečení, ktorá vznikla pred rokom v Rakúsku. „Po vyfotení tejto snímky vznikol Liamko,” tvrdila brunetka v popise. 

Úplne HOLÁ česká modelka:
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Instagram KS

Zakrátko sa ale opravila. Na sociálnej sieti zverejnila odvážny záber zo sauny, na ktorom je úplne nahá. A práve tento okamih napokon viedol k sexuálnym radovánkam, pri ktorých počali druhorodeného syna. „Bolo to po fotení tejto,” uviedla Kristýna na pravú mieru. A zrejme nikto sa jej manželovi nečuduje, že po tom, čo svoju krásku takto zvečnil, na ňu "dostal aj chuť". 

Úplne HOLÁ česká modelka:
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Instagram KS

Úplne HOLÁ česká modelka: Zapózovala na FOTO a potom... SEX!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články