Sobota, 25. september 2021. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Zo Zuzany Kanócz spravili SEXMAŠINU: Po troch pôrodoch sa smelo pretŕča v bielizni!

Zuzana Kanócz
Zuzana Kanócz
Zdroj: Instagram Z.K.
08.09.2021 09:00

BRATISLAVA - Akoby ani nerodila! Reč je o herečke Zuzane Kanócz (41), ktorá je trojnásobnou maminou. Pri pohľade na jej štíhlu figúru zbledne závisťou nejedna žena, ktorej sa nedarí zhodiť popôrodné kilogramy. Sympatická herečka predviedla svoju postavičku aj vo včerajšej epizóde seriálu Nemocnica. V ňom stvárňuje ozaj zaujímavú úlohu.


Už od prvej chvíle, ako sa v seriáli Nemocnica začala objavovať doktorka Zuzana Maxová, bolo jasné, že pôjde o výraznú rolu. Sebavedomú odborníčku, ktorá nemá problém hovoriť veci priamo, neuznáva randenie, avšak rada sa oddáva milostným aktivitám, stvárňuje herečka Zuzana Kanócz. 

Zo Zuzany Kanócz spravili
Zdroj: TV Joj

Tá je veľkou profesionálkou a diváci na jej adresu nešetria slovami chvály. Plavovláska totiž svoju postavu stvárňuje úplne dôveryhodne a zanecháva v nich rôzne pocity a emócie. „Mať v reálnom živote vo svojom okolí takúto ženu, tak ma z nej porazí. Ale Zuzka to hrá bravúrne. Skvelá je,” znie jedna z nadšených reakcií. 

Sebavedomá doktorka Maxová má za sebou milostnú avantúru s riaditeľom nemocnice a aj mužským kolegom dáva najavo, že sa nebráni nezáväznému sexu. Vo včerajšej epizóde mali diváci možnosť vidieť, ako flirtuje s kolegom Adamom Ondrušom, ktorého stvárňuje Marián Mitaš. Tomu (a teda aj divákom) v istej scéne predviedla, čo skrýva pod oblečením.

Zo Zuzany Kanócz spravili
Zdroj: TV Joj

Zo Zuzany Kanócz spravili
Zdroj: TV Joj

Zo Zuzany Kanócz spravili
Zdroj: TV Joj

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: TV Joj, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články